Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ennek az OBD telefon...

Mi ennek az OBD telefon app-nak a neve?

Figyelt kérdés

Nemrég elvittem a szerelőhöz a kocsim, és egy obd 2 bluetooth-os adapterrel megnézte mind a 4 injectoromat. Valami fehér témájú app volt.

Egy tablettel azthiszem hogy ipad-el nézte ezt meg. Kerestem appstore-ban de nem nagyon találtam hasonló appot.

Most én is vettem egy ELM327-es adaptert és használni szeretném a szerelőm alkalmazását.



2018. aug. 21. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán Carista.
2018. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen ELM327-est vettél? Eredetit vagy pár ezer forintos klónt? Utóbbi csak Torque-os bohockodásra jó, diagnosztikára nem.
2018. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem a klón van :D

Mondjuk nem is nagyon érdekel, 2.5 dollárt nem sajnáltam érte. Lehet olvasni pár élő adatot torque-val.

Nekem az a fontos hogy nagyjából lehessen olvasni és törölni a hibakódokat. Ha valami baja van a kocsinak akkor úgy is elviszem a szerelőhöz, de ha ki tudom én is törölni a hibakódot akkor szerintem nem érdemes több üzemanyagot elhasználjak a szerelőig, mint maga az ELM327 volt :))

2018. aug. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!