Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a telekocsi rendszert...

Ezt a telekocsi rendszert milyen formában lehet "űzni"?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy tulajdonképpen ha valaki hivatalosan, adózva szeretné végezni, akár mint főállás, rendszeres tevékenység, akkor kell hozzá PÁV, illetve az ami egy TAXI sofőrnek is? Mert ugye ez már személyszállítás, és bevétel van belőle, azaz adóköteles...


Egyáltalán van esély még "betörni" ide?


2018. aug. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne! Csak számlát kell adnod mert a munkáltató akkor nem fizeti ki a munkások utiberet. Ha nem adsz számlát feljelentenek, nagyobb bunti lesz belőle mintha adsz számlát.


Valamint tudnod kell Pestnél nagyobb idgen városokban vezetni, pontosan megtalálni a címet, cseh, szlovák, osztrák, francia, lengyel matrica, megfelelő műszaki állapotú autó, kényelem.

Főleg pályán ne olcsojanoskodj menj vele 150et.


Ha ezt teljesíted akkor nyert ügyed van.

2018. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A telekocsizás eredetileg nem egy üzletág, hanem arra jó, hogy csökkenthető vele az utazási költség, mert több személyen osztódik el.


Persze már ezt is ellepték a magadfajta adócsaló szaremberek, akik nem képesek normális munkát találni.

2018. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 bocs, de van munkám, nem tudom miért kell egyből kötekedni... Csak egy kérdés volt, nem akarok telekocsizni, csak érdekelt hogy ez mennyire felkapott, és ki hogy "dolgozik" benne?


De ha ilyen jóindulatúak vagytok, inkább ne is válaszoljatok.

2018. aug. 25. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a valaszommal? Első vagyok.


Aposomnak 17 én 19 éves korom óta járok ki 80%ban telekocsival.


Azzal tobbet nem is mentünk, aki 130 vagy alatta ment.

No meg kényelmetlen autóba se ültem bele.. szerintem nem véletlen higy mikor fordal mentünk ki 9 személyesben ültek 4en, vissza mercedesben 9en...

2018. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!