Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas embernek milyen motor...

Magas embernek milyen motor ajánlott A2 jogosítványhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves vagy 189cm és 103kg

Most vagyok motorvásárlás előtt és eddig egy papírok nélüli Yamaha Xt 600-as motorral mentem (szigorúan csak földesen) jogosítvány hiányában (csak B-re van).

Mivel már elég szépen megy a motor vezetés úgy döntöttem lerakom az A2-t, aztán veszek is egy motort.

Az Xt-nek az ülésmagassága 860mm ami nekem pont jó.

Tudnátok ajánlani olyan motort ami hasonló ülésmagasságal rendelkezik,vagy kicsit esetleg alacsonyabb?

Én nem nagyon találtam olyant ami belefér a 35Kw-ba..

A keret nagyjából 1 millió amiből a motorra maximum 800 ezer forintot szánok, a többi az átírás,olajcsere stb..



2018. aug. 26. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Aprilia Pegaso Strada, Kawasaki KLE500, Suzuki XF650 Freewind, Yamaha XT660X. Szerintem az XT lenne a legjobb választás.
2018. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Freewind volt, nagyon szerettem, csak ajánlani tudom, megbízható. Azzal túráztam, itthon, külföldön, utasal, anélkül. Feldobozolva erre a célra is teljesen jó. Illetve ingázásra is azt használtam.
2018. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Yamaha Xt660x nagyon bejön.

800 ért kapni normálisat már?

2018. szept. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!