Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az átalakító működik a...

Ez az átalakító működik a kocsiban? (AUX- USB)

Figyelt kérdés

Autómban csak CD lejátszó, és aux csatlakozó van. Magnót nem szeretnék cserélni.

Kerestem a neten ilyen átalakítót, hogy USB-ről is hallgathassak zenét.

Nagyon nem értek hozzá.

valaki szerint ez kamu, nem fog működni, mert tápot nem kap az USB.

Tényleg felesleges erre pénzt áldoznom? És inkább írjak CD-t?


[link]


2018. aug. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én így oldottam meg:

[link]

2018. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. De az 1 szem szivargyújtómat nem áldoznám be erre, mert sokat töltök telefont a kocsiban. És ha már átalakítót is kell vennem...

Meg a kormányomról tudom irányítani a rádiót, szóval a távirányító is csak felesleges lenne.


Az általam linkelt kábel tényleg nem működik?

2018. aug. 27. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az AUX analóg jel, az USB digitális jel. Ezt 1 kábelből nem fogod tudni működtetni.
2018. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami nagyon speciális a fejegységed, amihez gyárilag is adtak ilyen kábelt, akkor nem, nem fog működni.

Ponrosan milyen típus a fejegységed?

Ha van cd váltó bemenete, akkor arra lehet kötni cd váltó emulátort, aminek van usb bemenete, így a fejegységed cd váltónak fogja "hinni" az emulátort és az abba bedugott pendrive-ot.

2018. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as, bár félig kínai volt számomra, amit írtál... :-)


2009-es Mitsubishi Colt-om van, gyári rádióval. Nem kaptam hozzá semmilyen kábelt. Most keresem a megoldást, hogy hogyan tudnék USB-t lejátszani. Ha sehogyan, abba sem halok bele, van CD-m bőven, de azért egyszerűbb lenne az életem.

2018. aug. 28. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Az AUX-on csak egyirányú kommunikáció van, tehát ami bemegy analóg jel azt a rádió ki rakja a hangszóróra. Az USB egy digitális jelekkel működő dolog amit vezérelni kell. Hogy ez működjön szükséges egy vezérlő az USB-nek és szükséges egy digitális-analóg konverter.
2018. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!