Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 5 be bele...

Volkswagen golf 5 be bele lehet rakni egy 2 din-es autoradiot ugye?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen a középkonzolod? Ott a helye az 1 DIN-es gyári rádió alatt/felett a helye a "második DIN"-nek? Egyébként most így hirtelen csak olyan képeket találtam a neten amikben 2DIN-es gyári fejegység van...

Arra kell figyelni, hogy a vízszintes tengelyre nézve aszimetrikus, te hát olyan fejegységet keress ami passzol a műszerfalba

2018. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, csak ha nem gyári 2 dines fejegység megy bele, akkor kell hozzá beépítő keret is. Véleményem szerint az RCD-330g, 330, RNS-510, ezeket a gyáriakat érdemes szerintem, jobban mutat benne mint egy kinai androidos vacak valami oda nem illő kerettel.
2018. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt benne gyárilag is 2din.


A kínai androidos vacak pedig csak annyiból jobb hogy modernebb, van RNS510 kopi ami ha eltekintünk attól hogy kopi akkor a rádión kívül többet tud mint a gyári.

2018. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
RNS-510 vegyél, jó is, és szépen illik az autóhoz.
2018. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kínai androidos vacak amennyivel többet tud, annyival rosszabb is minőségben. Mocskosul belassul egy idő után mint minden olcsóbb androidos eszköz, és nagyon elüt a gyáritól a dizájnban, ami szerintem ronda. Nekem RCD-330g van, bluetooth, USB, AUX, SD kártya olvasó, érintőkijelző, Mirror Link. Navi nincs benne, de én azt egyébként is telefonról szeretem használni a könnyebb frissíthetőség miatt. De ha rászán annyit a kérdező, én is az RNS-510-et ajánlom, az már tényleg csúcs.
2018. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Valamit valamiért, nem akarom leszólni az RNS510-es fejegységet, de lassan 15éves. Egy androidos hardverileg sokkal korszerűbb illetve nagyobb tudással rendelkezik és megáll 80e-ből, míg a gyári fej 200e.
2018. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is a 80 ezres kategóriát szólom le. Én vacak alatt ezeket a 10-20-30 ezreseket értem.


A 330g egyébként 55 ezerbe került nekem, újan. Nem érzek hiányosságot a használata közben és gyors is. Illetve nekem fontos volt hogy kinézetben is gyári legyen mert az passzol. Az android szerintem túl van értékelve manapság az autóiparban. Valójában tök fölösleges, egy navigáción meg bluetooth kihangosítón kívül a sofőrök 90%-a semmi másra nem használja.

2018. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit kell tudjon ma egy ilyen fejegység szerintem, az a mirrorlink, hogy a telómról a google mapset vagy a waze-t ki tudjam vetíteni a nagy képernyőre. A többi tényleg haszontalanság. Vagy az lenne még a királyság, ha alapból menne rajta a google maps, dehát ilyenről nem nagyon tudok.
2018. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!