Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek venni egy autot,...

Szeretnek venni egy autot, sportfutomu van benne elvileg es ezert allitolag alacsony az auto es nagyobb huppanoknal leér a kipufogo. Most akkor ebben valojaban ultetorugo van vagy sportfutomu?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok hive a nagyon alacsony autoknak de amit kineztem az ponz olyan amit eddig kerestem felszereltsegbe. Ahhoz hogy noveljek az auto magassagan nem sokat, csak egy keveset hogy ne erjen le a kipufogo ahhoz vennem kell bele uj rugókat vagy valami alatettel vagy hasonloval meglehet oldani?

2018. szept. 4. 11:55
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
Vissza kell bele tenni a gyarit azt csokolom
2018. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg van rá másik megoldás is? Mert aki eladja az autot nincs meg hozza a gyári. Bmw e46 320d touringrol lenne szo faceliftes.
2018. szept. 4. 12:27
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
Az E46-hoz hegyekben áll mindenhol a bontott meg az új cucc is ráadásul nem is drágán!
2018. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hogyan van leültetve (rugó, futómű, állíthat/fix, airride etc.) Nem tudja senki ennyiből megmondani.


Egyébként pedig veszel bontottan 4 rugót, plusz 4 jobb új lengéscsillapítót és kész. Gondolom papírozva sincs az ültetés. Akkor még a rendőr is birizgálhat érte

2018. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra hogy ültetőrugóból nincs olyan kicsi hogy leérjen az alja ennyitől, így valószínű egy olcsóbb állítható futómű van alatta koppra tekerve, mert az a menő.

Én a helyedben nem venném meg, ha már a kipufó leér, akkor szerintem már az alja is végig van húzva szépen.

2018. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sportfutomu van alatta nem ulteto rugo, es nem allithato. Nem olyan alacsony hogy egybol kiszurja a rendőr. Elvileg azert van kicserelve benne mert a gyari e46osaknak hamarabb tornek el a gyari rugói. Nem azt mondta hogy leér hanem hogy fekvorendőrnél ne nyomjam neki mert leér a kipufogo dob. Einbach rugó van alatta allitolag.
2018. szept. 4. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Eibach 40/40 + bilstein b6-al nem ér le semmi az autón. (18"-os felnivel)
2018. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én autóm 50-55mm-rel van lejjebb tekerve és így is csak a bénán épített térkőből/macskakőből kirakott fekvőrendőrökön ér le. Persze csak nagyon óvatosan lehet átmenni rajta. Nagyobb sebességnél persze egyből koppan.


Szóval valami nem kerek.

Azt meg kár elhinni, hogy valaki azért ültet, mert a gyári rugók törnek.

2018. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Lehet, hogy az az "elvileg sprtfutómű" nem más, az eredeti gyári rugó +flexes barkácsolás.

Ha Te ezt még alátétezéssel akarod korrigálni, akkor igazán szép kis mix lesz belőle. ;)


Keress inkább egy normális autót..........

2018. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!