Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megehet-e egy 7 éves Peugeot...

Megehet-e egy 7 éves Peugeot Boxer 500 km alatt 9 liter olajat?

Figyelt kérdés

3000 cm³, 115 Kw, turbódiesel, 390.000 km

Autószakértők válaszait várom!


2018. szept. 4. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Gázolajból nagyon kevés, motorolajból rettentő sok.
2018. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Motorolaj!!! Gondolom utántöltögetve, mert ennyi nem fér bele.
2018. szept. 4. 19:17
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
:D Most nem tudom eldönteni, hogy komoly kérdés vagy troll kollégánk új stilusa ez. Mert az akiben még csak akár fel is merül, hogy 500km alatt 9 liter olaj elfogyása normális, az legjobb ha gyorsan felgyújtja a jogosítványát és csak tömegközlekedést használ a jövöben.
2018. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

3-as!

Lehet hogy csak egy 5 éves gyerek tette fel a kérdést,mert az apukájától hallotta félfüllel,hogy mi a gond a kocsival.

2018. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vicc! A volt férjem a vagyonmegosztási perben a bírósági jegyzőkönyvbe mondta ezt, ezzel indokolta,hogy emiatt kellett eladnia az autót az engedélyem nélkül. Csak nekem észrevételeznem és cáfolnom kell a bíróság felé a peres ellenfél hülyeségeit. Az egyik az ez! Van még kacifántosabb dolog is. Megköszönöm a válaszokat!
2018. szept. 4. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Aranka?:D
2018. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyi olajat eszik, akkor nagyon komoly gond van a motorjával, de még ez sem indok arra, hogy a tulajdonos engedélye nélkül eladják.
2018. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi olaj szerintem nem tud a hengerekhez jutni, azért ott van pár gyűrű is. Meg mozgásképtelen lenne, ez hülyeség.
2018. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazságügyi szakértőt rendeltettem ki, aki leírta, hogy a részecskeszűrő lett kicserélve, levegővisszahúzó csöveket tisztították, kézifék kötelet cserélték, légzsák visszajelző lámpa hibás volt, világítás gondja volt. Na eme vélemény után mondta, hogy akkor is ennyi olajat evett meg és teljesen rossz volt a motorja.
2018. szept. 4. 20:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Miafasz, minden 50 km után megálltatok olajat ellenőrizni, és rá is töltöttetek 1 literrel? :D
2018. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!