Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japan Racing felni vélemények?

Japan Racing felni vélemények?

Figyelt kérdés

#Jsshags
2018. szept. 7. 09:10
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Nem rossz,de szerintem erősen túlárazott.....es meglehetősen túlhypolt
2018. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A túlárazottól azért nagyon messze van, szerintem ez az ideális választás, ha nem a leggagyibb olcsót akarod megvenni, és nem is akarsz 800 ezret fizetni egy O.Z-ért vagy BBS-ért. Ezek legalább néznek is ki valahogy.


#1

Akkor mondd meg, hogy milyet vennél, nem kötekedésből, tényleg kíváncsi vagyok, úgyis felnivásárlás előtt vagyok.

2018. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
En nem azt mondtam hogy a japan racing szar,csak szerintem semmi kulonleges nincs benne ami indokolná azt az árat amennyiert hirdetik!Bár amugy ahogy én látom lecsengett már ez a jr láz!Pár évvel ezelőtt volt ez nagyon menő,higy minden masodik auto alatt jr felni volt egy talalkozon......egyebkent ott van még a Radi8 meg társai ebben a kategoriaban
2018. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Radi8-nak, Rotiformnak, és társainak 2-300 ezer darabja. Akkor kérdezném mégegyszer, a JR árkategóriájában, ahol egy szett kerül ennyibe, mit vennél, ha nem azt? :D

Én arra jutottam, hogy ezek azért már nagyon szépek, de nem olyan méregdrágák, mint a fenn említettek. Igazából innen már csak a Momo, meg a Dezent van lejjebb kb., de azt inkább hanyagolnám egy viszonylag drágább autón.

2018. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!