Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfelelne az egyik 1 kezdő...

Megfelelne az egyik 1 kezdő motornak?

Figyelt kérdés
Nos soha életemben nem motorztam egyszer sem, de érdekelne . A célom kezdetben egy A-1 es jogsi. Aztán kéne mellé egy motor is . Szóval van pár ötletem kezdő motornak , nem értek hozzájuk anyira , csak érdekelne hogy ezek megfelelnének ? +nem szeretnék egy 2018 as japán valamait hanem valami régebbi típust(szerintem a régebbiek jobban néznek ki ) na ötleteim : Simson sr50-51 , Jawa typ 23 mustang , ezekkel jól lehet "tanulni" pl:. pár motoros iskola irta hogy ha saját motorral mész vizsgázni meg tanulni akkor olcsóbb. Na most elfogadják ezeket is vagy csak valami mostanit ? Válaszokat előre is köszönöm . 16/f

2018. szept. 9. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ööö... szerintem ezek nem jók az A1-hez, mert túl kicsik. Az A1 kategória 125ccm-ig van. Biztos van valami alsó limit, hogy milyen motort kell használnod a tanuláskor és a vizsgán hiszen pl a korlátlan A-ra sem mehetsz el simsonnal.


Ezek a segédmotorkerékpár kategóriák.

2018. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pl B re már jók lennének? Vagy 35 évnél öregebb motorokkal nem lehet menni? Vagy csak kiröhögnének ? :D
2018. szept. 9. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A B az autó, nem tudom, hogy jön a kérdéshez. De valóban van alsó határ.
2018. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert tudtommal úgy mennek a jogaik motorra hogy B, B125, A1, A2, A nem?
2018. szept. 10. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell B kategória motorhoz, ha ez volt a kérdés. Amint betöltöd a szükséges korhatárt (és megkapod az írásos szülői beleegyezést, mivel kiskorú vagy), akkor csinálhatod a jogsit (a B125 egy leegyszerűsített A1, kevesebb órát kell vezetni, de előtte érdemes váltós 50-sel gyakorolni, ha van már AM kategóriád).
2018. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
B 125 höz tudtommal kell egy B jogsi nem?
2018. szept. 13. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de A1-hez nem.
2018. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!