Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Volkswagen...

Mi a véleményetek a Volkswagenekről?

Figyelt kérdés
Mindig is tetszettek külsőre. Olyan egyszerű,határozott de valahogy mégis stílusos benyomást keltenek. Golf4,Bora,Passat5.5,ilyenekbe gondolkodok jelenleg.
2018. szept. 14. 17:17
 1/9 anonim válasza:
18%
Nagyon megbízható gépek a hasonló márkákhoz képest mind a beső külső szempontjából. A motorok közül az 1.9 literes dízelt ajánlom egy elnyűhetetlen motor nwkünk is ilyen van 420 ezer kilométerrel baj nélkül. Innentől kezdve már csak autót kell választanod és ne a kilométert nézd hanem az állapotot mert ezek közül amelyik 200 ezer kilométer alatt van azt el sem adják mert annyira jó autó
2018. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Szervizigényes drága konszernfos. Nekem soha nem tetszettek, gazdagot játszó hülye prolik autója amiben jó kilógatott karral feszíteni a gyártósorról a postára tartva befizetni a hitelt rá. 80 százaléka dizelfos, megdöglesz a szar tdi füstjétől de legalább kevesebbet fogyaszt tehát megmarad a spórolt pénz a rengeteg szervizszamlara..
2018. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Részemről: Van pár nagyon eltalált megbízható modelljük, illetve technikájuk, a maradék úgymond 80%-ban viszont eléggé középszerű gyártó főleg ami a minőséget képviseli.


Motorok közül ott a híres TDI, van pár ami tényleg kimegy a világból, és semmit nem kell rákölteni, erre jut jó pár motor ami küld a kokszosodással, alulméretezett olajkörrel, megbízhatatlan vezérléssel.


Minőségben ugyanez, alsó kategóriában tudják hozni az elvárt szintet, lehet nagyon megbízható, a kategóriához mérten minőségű modelleket kapni, de ahogy emeljük a tétet már érezni, hogy vagy akaratlanul, vagy direkt, hogy ne csináljanak maguknak házon belül konkurenciát az Audinak pl. nem az a minőség amit az ember elvárna vagy ha összehasonlítja más hasonló kategóriás gyártó modelljeivel.


Goldból és Borából szinte tuti ki lehet fogni szép és jó darabokat, csak arra kell figyelni, hogy oylan tulajtól vásárolja az ember, aki normálisan használta, nem a tipikus, fiatal, tuningos stb mentalítással, Passat már más kérdés, ott szerintem minél fiatalabb annál rizikósabb, érezni a fentebb említett okokat, hogy mik változtak.

2018. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske, mi fáj ennyire?


Ezek az autók igen jól sikerültek a VW-nek. Megbízható, strapabíró darabok, rozsdának is elég jól ellenállnak. Az 1.9 TDI legendásan jó, igénytelen, jó olaj és gázolaj legyen benne és kimegy a világból. Nekem volt 1.9 TDI Golf IV-m, nagyon szerettem 140.000 gyakorlatilag hibamentes km után adtam el, most is VW dízelem van, csak az már más kategória

2018. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 Mondjuk a kokszosodással az összes modern benzines motor küzd (az újabb TSI és TFSI kivételével), a vezérlés gondokra pedig tudnék más márkát mondani ahol az összes motort érinti ez a probléma.
2018. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 ha nem előttem b. ziskodsz a füstölgő szaroddal akkor semmi, de elém ne gyere. Egyébként meg meddő vita, pár év és hála az istennek kilesznek tiltva ezek atraktor-hulladékok a városból aztán szépen lassan mindenhonnan..
2018. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem mai gyerekek, ugyan olyanok, mint a többi. Ha karban voltak tartva, teljesen jók, de ha nem, akkor semmivel nem kisebb szo-pás rendbe rakni, mint egy BMW-t.
2018. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
#6 Mivel Magyarország 20évvel le van maradva a fejlett országoktól, így mire kitiltanák őket, már bőven az oldtimer kategóriába fognak tartozni.
2018. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6, nem válaszoltál, megelőzött egy dízel, vagy mi fáj ennyire?

Én aztán mehetnék előtted, meg nem mondod, hogy dízel vagy nem... Amíg a 260-as Ikarus széria és a 20 éves szakadt román, ukrán kamionok róják az utakat, addig pedig meddő hiszti csak a dízel személyautók rendszabályozása...

2018. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!