Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tisztelt Szakértő! Egy 2009-es...

D4901374 kérdése:

Tisztelt Szakértő! Egy 2009-es Renault Laguna 3-asom van, és most kivillant a szervízkulcs. Az odb2 adapter p0107 es hibat ír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utánaolvasván a MAP sensor hiba lehet a háttérben. Utána néztem, hogy mi az a MAP szenzor, és ha minden igaz ennek a szivocsőnyomást kellene mérnie, tehát a motortérbe kellene belenyúlnia. Ehhez képest a szabad levegő nyomását méri, ahogyan a képen is látható. Ez hogy lehetséges? Kivettem, és láttam hogy a neki kialakított fém házban fekszik, tehát valószínű ott kell lennie. De akkor talán valamilyen csö hiányzik alulról? Vagy ez igy oké és csak egy újat kéne rendelnem és kicserélnem? Köszönöm Válaszát! Tamás


nem engedélyezett a link ezert el darabolom:


www.kep

feltoltes

.eu/view.php?filename=441map.png



2018. szept. 14. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A szenzor ott valahonnan ki van fordulva vagy nincs a helyén. Ahonnan hiányzik ott viszont plusz levegőt ill port szív a motor. A hibakódnak csak akkor van jelentősége ha aktív. Ha aktív akkor vagy szenzor hiba vagy vezeték hiba.
2018. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!