Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskola váltása?

Autósiskola váltása?

Figyelt kérdés

Csak véleményt/tanácsot szeretnek kérni arról, hogy szerintetek meg tegyem-e.


Tehát masodjara voltam most vezetni (a 2 alkalom között 2 hét telt el). Az oktatóm mindkét alkalommal szinte vegigordibalta az 50 percet, emiatt már az első 5 percen stresszes lettem és utána végig izgultam,féltem.


Persze jogos lenne ez ha rendes okkal ordibalna, de rengetegszer kis hülyeségek miatt ( példa: az indexet nem egy ujjal hanem kettővel poccintettem le.. MIERT NEM VAGY ÓVATOS)


Nos mivel egy elég erzekeny lelek vagyok ezért nem igazán birom ezt.


Viszont akkor a befizetett pénzt vissza kapnám? ( az a 2 óra amin voltam)

Pénzbe kerülne átiratkozni máshoz vagy ez autósiskolatol függ?

A kresz díjat vissza szeretném igényelni mert 20 év alatt sikeres vizsgát vissza lehet és nekem elsőre sikerült. Elvileg neki kellene adnia igazolast róla amit kertem,de nem igazán értette mit kellene adnia, megkérdezte miért nem járok én utána (amit már többször is megtettem)


Ha atiratkozom az új oktatom le tudja igazolni nekem vagy a regitol kellene kérnem aki mellett csináltam?



2018. szept. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A két órát levezetted, vissza nem adják a pénzt. Az oktatónak jelezted a problémát? Az autósiskolának? Van más oktató az iskolánál, akihez átmehetsz? Nem tudom hol vizsgáztál, de tőlük kell papírt kérni. Az átiratkozás díjáról a mostani autósiskolánál érdeklődj. Jellemzően azok szokták ilyesmivel lehúzni a diákokat, akik amúgy nagyon olcsón kínálják magukat és ilyesmikkel hozzák vissza az árát. Az oktatódnak kellett vezetési naplót vagy mi a fenét vezetnie, gondolom ezt kell az új suliba vinni, ha átmész, de szerintem az a két óra lópikula, nem baj ha annyival többet fogsz vezetni. Viszont ha fillérre ki van számítva a pénz akkor érhetnek kínos meglepetések később.
2018. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És próbálj meg legalább heti egy dupla órát venni hogy legyen értelme is a dolognak.
2018. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nyomorult aki félti a kocsiját ne menjen oktatóknak. Velem is üvöltött,az első oktatom,mert nem a motorfeket használtam ha lassítani kellett,aztán kopik a féktárcsa,meg betét. Sz@ros Tháliája volt. Mondom ki fizet a szolgáltatásért én vagy te? Kifizessem ebbe a retekbe a tarcsat, meg a betétet? Többet nem is mentem. Másik oktatonal 6os golfon vezettem fel sem emelte a hangját egyszer sem. Hajtás el a bűnbánatba. 10bol 8 oktató ilyen nyomoronc ,mint a vizsgabiztosok. :)
2018. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most megyek oktatóhoz természetesen ha nem fog tetszeni van másik ugyanannál az autósiskolánál.
2018. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, megértem a helyzetet. Ha ilyen barom oktatód van, érdemes másik autósiskola után nézni. Sokan azt mondják, hogy az ilyen rossz emlékek életed végéig kísérteni fognak. Volt, aki olyan rossz élményt szerzett, hogy ott is hagyta az iskolát és 10 évig (!) nem is akart vezetni tanulni, de vette a bátorságot és talált is egy nagyon jó autósiskolát.

Én is lassan fogok váltani. Igaz, nem ordibál velem az oktatóm, csak idegeskedik és nekem ebből elegem van. Nemcsak miattam ilyen, hanem a gyalogosok miatt is, pl. egyik nap a főútvonalon vezettem, távolban megláttam két gyalogost várakozni a zebra előtt. Lassítottam, szépen fékeztem (a szembejövő kocsi is). Az oktatóm meg miattuk lett ideges, mert a gyalogosok eléggé bizonytalannak látszottak vagy csak túl óvatosak. Aztán jöttek a villamosról leszálló utasok és miattuk is idegeskedett.


Mivel ezt már 1 hónapja írtad, remélem, addigra találtál normális autósiskolát. Sok sikert!!!! ;-)))

2018. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen végül váltottam, vezetni sajnos csak jovoheten megyek először, de már kétszer talalkoztam az oktatóval és nagyon kedvesnek tűnik!:)


Belem is eléggé belem égett, ami történt, de szerencsére már nincs közöm hozzá, időben leleptem.


Enis sok sikert kívánok minden válaszolónak, aki most tanul és köszönöm szépen!:)

2018. okt. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!