Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek a helyemben ezt a...

Megvennétek a helyemben ezt a BMW-t?

Figyelt kérdés

2003-as E46 325i, 2 gazdás Magyarországra 2006-ban behozott darab. Egy barátom apjáé az autó, majdnem full extrás, nekem 1.4 millióért odaadnák. 215 ezer km van benne, ez 100%. Rozsda zéró, alá is néztünk, a belseje is kopásmentes. 10 ezrenként megkapta az olajat, karbantartott példány. Országúti, napi ingázásra volt használva, vezettem is, nem kopog, nem lóg, bivalyerős.


A banánra megvan a pénz, csak az érdekelne, hogy mennyire megbízható ezzel a motorral. Kéthetente tennék meg vele 400 km-t, autópályás és országúti ingazásra, meg nyaralni járni, plusz élvezetből hajtani. Csak félek attól, hogy folyton valami baja lesz és lerohadok vele.


2018. szept. 17. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha karban volt és van is tartva bátran bevállalhatsz bármilyen autót. Magam példája. Első Swiftem ( rend kedvéért, 1.3 gl 1995-ös nyolc szelepes mind kettő) első csak 1.5 évig bírta, volt benne 160 ezer km a motor rossz volt, dugattyúhibás váltó tré volt kuplung lett cserélve, szét is rohadt, ment a bontóba. Másik amit most használok 330 ezer km van, és pöpec semmi baja sincs üert előttem is volt gazdája én meg elporladásig fogom használni és közben karban tartom.


Létezik Ecotec 1.6-os 16 szelepes a Astra is amely nem eszi az olajat. Nem kell semmitől félni, meg kell csinálni , ennyi. Vagy vegyél elektromosat azzal darabig nem lesz gond, csak ügye a töltés.

2018. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rejtett hibái lesznek plusz látszani fog hogy nem új 15 év... plusz szervizelni egy vagyon szóval csak szerelő ismerőssel ahova vinni kell majd

Nem hiszem hogy 15 éves autónak ne lenne baja lesz és drága is szóval vagy spórolsz vagy veszel egy gagyit amivel nem lehet csajozni mert tudjuk hogy arra kell és még költebi is kell rá

2018. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.4 millióért egy 15éves autót?Na még mit nem
2018. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Csak félek attól, hogy folyton valami baja lesz és lerohadok vele"


15 éves prémium autóba ez benne van... De én azt mondom, ha tetszik és jól éreznéd magad, akkor vedd meg. (Én speciel nem venném.)

2018. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha sosem volt törve, sehol semmi rozsda, és jól felszerelt(a majdnem full extra magyarországon relativ) akkor megéri.

Maga a motor jó, megbizható szivó benzines.

A futómünek elég gyakran vannak bajai (föleg Bp-n).

Autópályára tökéletes.

2018. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!