Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisodródtam egy kanyarban nem...

Kisodródtam egy kanyarban nem jól választottam meg a sebességet. Meg pördült egyszer az autóm. Majd szántóföldön végeztem. Nem történt sérülés. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
autó sérülhetett kormánymű stb? Továbbá 2 másik autós látta az esetet. De ki tudtam hajtani a szántóföldről mentem tovább az utamon... Tudom nem szabadott volna annyira mennyek.
2018. szept. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelő megmondja.....
2018. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogi következménye nem lesz, hozzáértő meg megmondja, hogy érte é kár az autót, lehet kell majd állítani a futómüvön, lehet más is lesz.
2018. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alaposan át kell vizsgáltatni az autó futóművét.

Egyébként ha simán tovább tudtál menni, és semmi szokatlant nem érzel azóta az autó menettulajdonságain, tehát nem rázkódik, vibrál, nem húz a kormány valamelyik irányba, akkor jó eséllyel nem lesz gond.

De biztos ami biztos, irány a szerviz.


Jogi szempontból nem történt semmi, mindegy hogy ki látott, megbüntetni nem fognak.

2018. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm! kicsit mint ha rossz úton (kátyús) instabillá válna a kormányzása megnézetem.
2018. szept. 18. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A keresztstabilizátorokat nézesd meg, meg a lengéscsillapitókat.
2018. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!