Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda jazz tényleg ennyire jó?

Honda jazz tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés

Gondolkodom egy Honda Jazz megvételén.

Tényleg annyira megbizható mint mondják?

Egy 2003-2006 környéki automata váltósra gondoltam

Fogyasztás valóban kijön 6 literből vegyesen?!

Max 1,5 milliót szánnék rá. Ebben benne van az átírás meg ugye egy friss vezérlés a biztonság kedvéért.



2018. szept. 22. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2003-2006 környéki automata váltósra hallod azt,hogy megbízható?

Elvileg kijön 6 literből az átlag,de ez tőled függ....

2018. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a legnagyobb gondod a minél kisebb fogyasztás? pláne automatában? nekem még hét liter sem sikerült, persze taposom neki rendesen. 2005-ös automatám van, megy mint az állat, és hibátlan..de messze nem hat literből. inkább nyolcból. télen ettől is több.


viszont baromi kényelmes.

2018. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy ezres regi swiftem van aminek a hivatalos adatai 7 literes atlagot irnak de en nagyon nyugisan vezetek siman elmegy az is 6 literrel

Igazbol csak is a kenyelem es a nagyobb hely miatt valtanek semmi bajom a suzukimmal

Nem kulfoldre akarok munkaba jarni csak szimplan itt helyben a melo helyre(videk messze a fovarosi dugoktol) meg boltba rokonokhoz a kozelben egyetemre stb stb szoval ilyen kis nyugis autonak kellene aminel nem kell ket hetente szervizbe menni

2018. szept. 22. 19:49
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2004-es jazzem van, de nem automata. Egyetlen egyszer szorult a generátor javításra (20 ezer Ft kb.) Ezt leszámítva kopó alkatrészek voltak cserélve benne. A kaszni viszont rohad (sajnos nem garázsba van tartva). Bár szerintem ez minden autónál előjön 10-15 év múlva. Vezérlést ebbe nem kell cserélned, mert láncos, hacsak nem 200-300 ezer km eset veszel, mert ott már gondolom érdemes ránézni.
2018. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!