Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S. elvesztettem a kocsi...

S. O. S. elvesztettem a kocsi kulcsom, és sehol sem találom otthon, nincs bezárva igaz, de nem tudom használni. Mi lenne a legolcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
15év körüli audi A4

2018. szept. 24. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A pótkulcs
2018. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs a zsebedben? Gyakori, hogy mindenhol nézik és ott lapul a nadrág, kabát zsebben.
2018. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem volt hozzá pótkulcs és csak maga a fekete kommersz kulcs volt fényes biszbaszok nélkül ...

Esetleg zárcsere vagy ilyesmi de az nem tudom mennyi körül mozog

2018. szept. 24. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:

felhívsz egy zármentőt, vagy a kocsi márkaszervizét..


egy ilyen egyszerű.


egyébként túl kell esni a zárcserén, de a papírok nálad legyenek.

2018. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megcsinlják neked a márkaszervizben az új kulcsot,pótkulcsot zár csere nélkül,ami jóval olcsóbb a komplett zárcserénél,csak igazolványaiddal, papírral, hitelt érdemlően kell bizonyítanod,hogy te vagy a tulaj.

Még fel is tanítják,csak kérdés,hogy hogyan jut el odáig az autód.

2018. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...az utóbbi kommentelőtől kérdezném, hogy nagyjából mennyibe kerülhet ez a kulcs csináltatás?
2018. szept. 25. 05:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt ott tudják megmondani,vagy olyan aki a közel múltban átesett ezen.Nekem még nem kellett csináltatnom,meg más gyártmányú az autóm.A régebbi Fordoknál kell egy mesterkulcs,amit adnak az autóhoz.Ehez kell másoltatni és a mesterkulccsal két perc alatt feltaníthatom én is.Ha ez a kulcs elveszne,akkor van ,akkor ugyan úgy csinálják,mint neked fogják az Audinál.
2018. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!