Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autó max.500-800 ezerért?

Kezdő autó max.500-800 ezerért?

Figyelt kérdés
Melyik jöhetne szóba? Ne legyen őskori lelet.
2018. szept. 25. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Skoda fábia jó lehet. Rendezett, klímás.
2018. szept. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ciki az őskori lelet,de olcsó.

Legyen benne alap 1lufi legalább. Bármi történik,a lényeg hogy te szálj ki egybe.

Az őskori leleteknek az előnye,hogy hegyekbe áll a donor a bontókba,és fillérekért utánnad dobják a karosszéria panelokat.

Kezdő jogsisként én inkább ezt ajánlom.1-2év,és szinte ugyanannyiért el tudod adni. 2éve vettünk páromnak egy C corsat mikor megszerezte a jogsit 450ezerért. Augusztusba adtuk el 430ért. Buktunk 20ezret,megtanult vezetni most kapott egy D corsat 1milláért.

2018. szept. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 millióig tedd fel a lécet, ennyiért kapsz már egészen jó 12 év körüli Opel Astra H-t.
2018. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En egy automata valtos suzuki swiftet vettem 300ert

En is kezdo voltam/vagyok par honapja van meg es sokkal batrabban megyek mar stb szoval szerintem valamilyen automataban gondolkodj megtanulod a varosi helyzeteket higgadtabb leszel tudod mikor hogy reagalj aztn majd ha profibb leszel ra ersz valtani manualis valtosra(ha szeretnel) es akkor megtanulni magat a valtot kezelni

2018. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csak Dabiat ne. A legszarabbak.
2018. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Stilo
2018. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift tényleg nagyon jó kezdőautó, de felejtsd el az automata váltót, bőven jó a manuális kis jószág is.
2018. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
suzuki ignis. ha jól kifogod.enyém 15 éves semmi baja.ha volt nyűgje kibírta a szervízig.
2018. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj, ha rám hallgatsz. Szerintem érdemesebb költeni egy jobban összeszerelt biztonságosabb autóra. Suzukit kapsz mondjuk annak az árnak a feléért is, és lehet hogy papíron teljesítményben szinte semmi különbség. Viszont a következő kanyarban ha elszáll, akkor te szállj ki belőle kevesebb pénzzel, mint téged vágjanak ki belőle több pénzzel a zsebedben.
2018. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!