Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Csigavér autósiskoláról mi...

A Csigavér autósiskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretném letenni a B kategóriás jogsit Budapesten, és nézelődök autósiskolák között. Eddig ezt találtam szimpatikusnak de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Milyenek az oktatók az oktatás, megéri-e ott tanulni, stb.

Köszönöm!


2018. szept. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ATI autósiskolát ajánlom.
2018. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, utánanézek. :)


De arra továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a Csigavér suli milyen.

2018. szept. 26. 21:15
 3/6 Hovarju ***** válasza:

Amikor 4 éve tanulni kezdtem, sok rossz véleményt halottam róluk, és hallottam jókat is.

Én nem őket választottam, de van ismerősöm, aki náluk vizsgázott és meg volt elégedve velük.

2018. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem fogsz oktatót kapni, max ha leperkálsz még pluszban extra pénzt nekik. Tudom mert velem is ezt csinálták, majdnem fél évet vártam oktatóra, aztán átmentem egy másik sulihoz. Rohadt lehúzós banda.
2018. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, mikor voltál náluk?
2018. szept. 30. 10:49
 6/6 pep80 válasza:
100%

Eddig a családból hárman szereztünk rajtuk keresztül vezetői engedélyt.

Egyikünknek sem volt felhőtlen séta galop. De a családunk negyedik tagjánál kiütötték a biztosítékot. Ilyen lehúzásban egyikünknek sem volt része. A pofátlanság netovábbja : gyakorlati tanóra tavalyi szerződés szerint 3500ft/45 perc ( felkerekítve). Ami az oktatónál fizetve már duplájára ugrott több esetben mondván : “ne filléreskedjünk”

Arról a magasszintű tudatlanságról nem is beszélve amit egyes ott dolgozó alkalmazottak tanúsítanak . Persze biztos van kivétel!!

Panaszkodni lehet csak süket a fül. Védik a mundért. Van is mire , nagy pénz van az üzletben kétszer annyi a jelenkező mint az iskolák száma.

2019. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!