Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az automnak?...

Mi baja lehet az automnak? Lent magyarázat

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki letamadna azzal, hogy vigyem szerelőhöz, viszem, de csak jövőhét szerdán tudom. Hátha valaki tudna itt segíteni, mire számítsak

Szóval röviden tömören:

Gáz adásra "fütyül" A motor, megnőtt a fogyasztása, elment az ereje.

Ford Mondeo 2002 évjárat 2.0 tdci2

Ami meg segíthet: mikor utoljára voltam szerelőnél közölte, hogy hamarosan hidrotoke baja lesz mert már hallja a hangját. Sokan azt mondták, hogy lehet, egy turbo cső van megrepedve

Köszi előre is a válaszokat, aki hülyeséget írna, ne is fárassza magát, nem érdekel. Normális válaszokra vagyok kíváncsi. Köszi


2018. szept. 28. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is a turbó körül nézelődnék,lehet hogy csak leugrott a cső
2018. szept. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lecsúszott,vagy repedt nyomócső a turbó után.Behatárolod a hang irányát a motortérben és elkezded keresgélni a hiba pontos helyét.Ha ez megvan,akkor tudod,hogy cserélni kell,vagy csak lecsúszott a cső.
2018. szept. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Turbo cso lesz a ludas, es tessek javitani vinni ha mar ennyire rossz ovatosan erintogazzal menni vele mert nincs ellenallasa a toltolevegonek ezert a turbo durvan tul tud porogni innentol tud draga lenni. Asszem 30 korul lesz az a cso, a csereje par perc.
2018. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!