Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A napokban eladtam az autómat,...

A napokban eladtam az autómat, adàsvételi szerződéssel ahogyan kell, a hivatalban be is jelentettem, ahol közölték, hogy a vevő még nem íratták àt, igaz még beleférne a 15napba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mivel az interneten làttam, hogy màr hirdeti is az autót. Ilyenkor én még a képbe kerülök ha esetleg valaki meg veszi az autót úgy hogy ő még nem íratták àt? Van valami teendőm esetleg?

2018. okt. 3. 17:12
 1/5 veterán vas ***** válasza:

Te képes voltál a hivatalba utánaérdeklődni, hogy átírták-e az autót?

Ugyan mi közöd hozzá? :(

2018. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi dolgod, a lényeg, hogy te kaptál a sóhivatalban egy pecsétes papírt arról, hogy eleget tettél bejelentési kötelezettségednek.

Ha ezután megkeresnek, hogy fizess az eladott autód után ilyen-olyan büntetést, teljesítményadót, autópálya-használat után büntetést, stb..., akkor csak elküldöd nekik ennek a pecsétes papírnak a másolatát, vagy beszkennelt képét, hogy a rajta lévő eladási időpont után nem te voltál a jármű tulajdonosa.

2018. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Làtom a lényeget kiragadtad... Egyébként nem érdeklődtem utàna, teljesen véletlenül tudtam meg.
2018. okt. 3. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár az anyósom...
2019. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!