Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MISKOLCON szerintetek melyik...

MISKOLCON szerintetek melyik a legjobb autós iskola?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogsit szeretnék, de teljesen nulláról indulnék, tehát nem vezettem még egy percet sem.

2018. okt. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag oktató függő dolog. Van amelyik normális türelmes, és ez a ritkább. Meg van amelyik más azt kérdezi hogy tudsz e vezetni? (persze azért van ott az ember, nem?), ültél e már autóban. Szerintem jelezd a szervezőnek, hogy türelmes, normális oktatót szeretnél, és nem valami idiótát. Én sajnos belefutottam az utóbbiba, és meg is utáltam a vezetést. kb 10 évig nem vezettem. A páromtól többet tanultam 2 hónap alatt mint az elmebeteg oktatótól, aki csak a markát tartja a pótórákért. De biztos van normális is, csak meg kell találni.
2018. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, en is ettol felek, hogy valami idegbeteg oktatot kapok. Hat sajnalom a veled tortenteket, koszonom a valaszt!
2018. okt. 4. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ismerős Miskolcon de most gyorsan utánanéztem neked.

[link]

A jó értékelésűeket próbáld meg.

Csak az olyan oktatóktól tartózkodjál mint

Karambo Lajos

Ütkö Zoltán

Bales Etel

Totál Károly

2018. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ááá, ezek a nevek fájtak nagyon.. Köszi :D XD
2018. okt. 5. 18:34
 5/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Én szeretem az oktatómat mert nagyon jól megtanított vezetni az. Az ő autóján!

Ami egy új, full extrás kocsi, így nem kellett kézifékes elindulás, simán kuplunggal felment a hegyre és szépen gyorsult.

Nekem olcsóbb régebbi kocsim lett, így igen sok mindent meg kellett tanulnom magamtól. Kuplung gázos indulást pl zöld lámpánál

2018. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!