Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba? Opel Astra f...

Jocó1990 kérdése:

Mi lehet a hiba? Opel Astra f 1.6 benzines. Nagyobb gázadásra olyan mintha le akarna állni és később le is áll aztán nem indul. Kb.2 hete cseréltem az ac pumpát és benzinszűrőt is. Lehet akkor a gyújtás lenne?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez az elégtelen üzemanyag mennyiség jele!Biztos hogy belevaló benzinpumpa került bele?Létezik 1 és van 3 bar-os!Benzincső nincs esetleg valahol megtörve?A szűrőt azt cserélted,amelyik a kocsi alatt van kb. a jobb hátsó ajtó környékén?Egyébként meg ki kellene villogtatni hibakód ügyileg(F Astráknál van erre lehetőség,)és a kapott hibakód alapján már lehet google-zni a hiba mikéntjére!
2018. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
0.7 baros a szivattyú és bele való. Kb. Egy hétig működött és most teljesen meg állt. Érdemes lenne a régit vissza rakni?
2018. okt. 8. 05:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék hogy nem rég vettem bele egy bontott ecut immo karikával és kulcsokkal gyújtás kapcsolóval. De viszont nem villog a check lámpa se semmi ilyesmi.
2018. okt. 8. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen megállt a pumpa akkor cserés!Lehet hogy valsmiért az uj ecu nem kommunikál megfelelöen a mostani benzinpumával!Viszont van a pumpának egy reléje,az ecu környékén egy lila relé!Én megnézném nincs e eloxidálva vagy összeégve valamelyik pólusa!
2018. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget.
2018. okt. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!