Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy suzuki swift 1. 0. kocsit...

Egy suzuki swift 1. 0. kocsit mivel lehetne fejleszteni, hogy egy kicsit dinamikusabb legyen a forgalomban?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eladod és veszel helyette egy 2000res benzinest
2018. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Egy 50lovas kiskocsival azért nem kell versenyezni!De! Ha figyelsz arra hogy minnél kissebb súlyt cipeljen(felesleges kacatok kiszanálasa a csomagtérből,hátsó ülésen gyerekülés csak akkor ha tényleg kell),máris könnyebben ugrik a verda!Valsmint a ketekeknél a levegő helyes szinten tartása is számít!Ezek az ilcsó praktikák!Egy jobb kipufogó rendszerrel és egy minőségibb sportlégszürővel lehetne még nyerni pár +pacit,de az autó értéke és gyári paraméterei miatt kérdéses hogy van e értelme ilyenekre költeni!
2018. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Bocs a helyesirási hibákért,de a lényeg gondolom átment!
2018. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezredes dinamilusabb mint az én 1.3-as Swiftem, mert rövid váltós meg hidrotőkés meg elpusztíthatatlanabb mint az 1.3-as moci. Nem kell oda plusz paci, elég az amire kell. Majd megszokod ;)
2018. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors válaszokat, csak elgondolkodtam rajta.
2018. okt. 7. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

2000 helyett 4000-ig pörgeted.

2018. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az adataihoz képest pörgős kis dög.

Most váltottam 1.0 swiftről 1.3 Coltra (95 LE). Óriási különbséget nem igazán érzek.


SZerintem az 1.0 swift tökéletes városban, simán 1-es, 2-esben tök jól megy, tényleg rövidebb váló=dinamikusabb haladás.


Persze nem mindegy, mikor cseréltél légszűrőt, mennyire foglalkozol vele. Ha az alap törődést megkapja, marha jól megy.

2018. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bamboochatheone ***** válasza:
Az ezres swift szerintem is remekül megy kb 70ig. :) Pörgős a rövid váltó miatt, és ha forgatod akkor meglepően jól húz.
2018. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Városi forgalomban az egyik legfürgébb autó, ha tudod kezelni azt a jobb oldali kart.
2018. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!