Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saját kocsi 17 évesen? Megutál...

Saját kocsi 17 évesen? Megutálnak érte a suliban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves srác vagyok, megszereztem a jogsit egy 3 hónapja (aminek az anyagi vonzatát én kerestem meg munkával), és nemsokára tulajdonosa leszek anyukám 15 éves Nissan-jának. Nagyon örülök neki, hogy megkapom, mert nagy segítség is. Arra gondoltam, hogy egy héten egyszer, legfeljebb kétszer-háromszor azzal menjek suliba. Ha ezt a tanárok és a diákok megtudják, nagyon megutálhatnak érte?

2018. okt. 10. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Miert utalnanak meg?

Akinek annyi ideje van hogy ilyenek miatt utalkozzon eleg szar elete lehet

Inkabb sokkal tobb “baratod” lesz akik keresik a tarsasagod nehany ingyen fuvarert

2018. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 D. Brasco ***** válasza:
43%
Ritka nagy szükség van arra,hogy az ember 17evesen autoval jarjon iskolába.......az meg főleg megmosolyogtató,hogy ezen gondolkodik,hogy ki mit fog gondolno illetve megutálják-e......
2018. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
18 vagyok, az osztalyombol 3 an jarunk kocsival suliba es 5 nek van jogsi. Az evfolyambol kb 15-nek. Nem olyan nagy cucc a jogsi mint ahogy azt elkepzeled. Nekem is mar 17 evesen megvolt. Nem kell dicsekedni vele azt kesz.
2018. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 veterán vas ***** válasza:
13%

Megnyugtatlak, senki sem fog megutálni.

Egyszerűen csak lenézően megmosolyognak, amikor majd a padtársad a "0 kilométeres prémiumkategóriás" ;) autójával beáll a Mama 15 éves Nissanja mellé.


Addig is, álmodozz tovább...........

2018. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
A kérdés az, te hogyan viselkedsz a többekkel... ha nagy az arcod, utálhatnak, a jogosítványtól függetlenül, az autó arra csak rásegíthet
2018. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
In. hogy azon gondolkodtam, hogy hogyan bújjak el az autóval, hová parkoljak ahol nem látják meg…
2018. okt. 10. 12:55
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Én 18 évesen végzősként alkalmanként autóval mentem suliba. Anno nagyapám F Astráját örököltem meg, egyáltalán nem utált meg érte senki. A baj csak annyi volt hogy azért annyit diákként nem kerestem hogy mindennapi bejárásra tudjam fizetni az üzemanyagot, meg akkor vezették be iskola környékén hogy fizetni kell a parkolásért. Tanároknak parkolhattak az iskola udvarába, diákoknak em engedték meg, pedig jó néhányan autóval jártak szintén a diákok közül. Ezt az igazgató azzal indokolta hogy diáknak kedvezményesen jár a buszbérlet, másrészt nincs elég hely az iskola udvaron. Mivel sokalltam ezt így nem mentem autóval iskolába, csak akkor amikor írásbeli és szóbeli érettségi között 1-2 órára bementünk készülni (nem kötelezően) az érettségire.
2018. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
In. hogy azon gondolkodtam, hogy hogyan bújjak el az autóval, hová parkoljak ahol nem látják meg…😂
2018. okt. 10. 12:55
 9/21 A kérdező kommentje:
Pont*
2018. okt. 10. 12:55
 10/21 veterán vas ***** válasza:
48%

Ha valóban titkolni akarod, akkor leállsz a szomszéd utcában és besétálsz.

A kérdésedből viszont úgy tűnik, Te inkább villogni szeretnél, miközben majrés kispolgári beállítottságú vagy. :)

2018. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!