Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadikra sikerült a...

Kinek hanyadikra sikerült a kressz elméleti vizsga?

Figyelt kérdés

Harmadjara bukom meg elment a kedvem az egésztol már úgy ezrem nem fog sikerülni. Első jogos volt nem tanultam csak kevest ott 52 pontot ertem el.

2.nal 54 pont többet tanultam jóval a kerdesek szivatosak voltak nehéz volt.

És akkor a 3. elerkezett végre tett fel olyan kerdeseket amiket itthon tanultam be legalabb 20-25 ot else hittem h 10000ezer kerdesbol vagy mennyiből ennyit bedob. Végére érve nagyon csalodott voltam 63 pontot ertem el.

A baj ezzel az hogy szte lehetetlen h megint dobjon ilyen tanult kérdéseket.

Valakinek valami tanács? Ne mennyen el a kedvem teljesen



2018. okt. 10. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Milyen programot használsz?


Ajánlom a szakoe.hu-t itt rendesen feltudsz készülni

2018. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Másrészt nagyon ideges is lettem amikor megláttam a 63 pontot. Teli erőmből letudtam volna bontani a petzvalt.
2018. okt. 10. 23:14
 3/22 A kérdező kommentje:
Meg 5000ft ert vettem egy cdt amit az auto suli ajanlott, de már szinte ugyan azokat a kerdeseket dobja fel
2018. okt. 10. 23:15
 4/22 bamboochatheone ***** válasza:
71%
Akkor szimplán nem neked való a vezetés. Ha elméletben sem tudod amikor 1 perced van kigondolni akkor az életben hogy fogsz dönteni akár a másodperc tört része alatt? Sajnos nem mindenkinek szabadna jogosítványt adni. Én amikor vizsgáztam 75/75 pontos vizsgát tettem akkori rekordidő alatt(7m13s). És sosem tanultam rá.
2018. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Masodjara. Elsore 64 pontom lett. Masodjara 72.
2018. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Van akinek éles helyzetben forog jól az agya, ha sok ideje van, túlkombinálja. A vezetés meg nem a kreszpontszámtól fog függeni, simán el tudom képzelni hogy valaki az anno 75 pontos kreszével úgy vezet mint egy majom.
2018. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"kerdesek szivatosak voltak"


Könyörgöm, magyarázd el, mi az, hogy "szívatós kérdések".


A KRESZ vizsgán nincsenek szívatós kérdések. A KRESZ vizsgán csak olyan kérdések vannak, amik az alap oktatóanyagban is szerepelnek. Persze alapjában véve mindig más, meg százezer-ötszázharminchárom kérdés lehet, de a lényege szinte mindig ugyanaz. 1 pontosokból azért elég sokat lehet bukni ahhoz, hogy átmenjen az ember. 3 pontos kérdések meg azok, amiket alapvető gondolkodással meg lehet oldani. És meg is kell oldani, hiszen az éles vezetési helyzetben is csak másodpercek lesznek reagálni az adott szituációra.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy mi az, hogy "betanultam 20-25 kérdést"...eszem megáll.

2018. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
2.valaszalonak te biztos tudod kinek mi való
2018. okt. 11. 00:45
 9/22 A kérdező kommentje:

A kerdesek szivatosak voltak nem feltetlenul magamra gondoltam az utolsó vizsgamon haver mesélte villamosos kerdes elsobbseegadas kötelező tábla 1mmes pixelesen nem feltetlenul veszi észre az ember,

De nekem is jöttek olyan kerdesek amit szte a mai jogositvanytulajdonosoktol megkerdeznek pislogna egy kettot, de nem is ez a lényeg. Igen a betanult kerdeseket úgy ertettem amit én itthon tanultam cdn azokat megjegyeztem es bedobott hasonlo formájú kerdeseket

2018. okt. 11. 00:50
 10/22 anonim ***** válasza:

A KRESZ vizsga egy könnyed felmérő, aki ott megbukik, annek lényegében egyetlen oka az, ami nálad is: nem tanult.

A tanulás pedig bem azt jelenti, hogy bemagolsz néhány kérdést-választ, hanem azt, hogy megtanulod a szabályokat, és tudod alkalmazni.

Nem a kérdéshez tartozó helyes választ kell csak tudni, hanem tisztában lenni azzal, hogy miért az...

Vizsgán három pontos kérdést nem iééik elrontani, ott jól jön az egy perc, meg kell nézni figyelmesen a képet, mi szabályozza az elsőbbséget.

Egy pontos kérdésekből becsúszhat néhány hiba, pl műszaki kérdésekből, de a 10 hiba lehetőség rengeteg.

Egyszerűen nem szabad addig vizsgára jelentkezni, amíg nincs arra felkészülve a tanuló, nem totózni kell a tesztlapon.

Az már egyénenként változik, kinek mennyit kell tanulni, de nem véletlen az, hogy az alap követelmény mindössze a 8 általános, tudjon az illető olvasni.

2018. okt. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!