Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki er 6n normális ez a...

Kawasaki er 6n normális ez a rezgés?

Figyelt kérdés
Hello én érdeklödni szeretnék... van nekem egy most nem rég vásárolt...Kawasaki er 6n nem 2012.... és ilyen 15-25 km után elégé zsibad a kezem a rezgéstől... de a talpamnál is észre vetem hogy elégé rezek... ez normál is vagy valmi baj van a motorban ???

2018. okt. 14. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb motornak van érezhető rezonanciája, ami bizonyos fordulatszám tartományban előjön vagy felerősödik, ez normális. Éppen ezért erre nehéz válaszolni, de tekintettel a sorkettes blokkra és a kawasaki megbízhatóságára először a vezetőben keresném a hibát. Lehet, hogy görcsösen markolod a kormányt, esetleg a ruházatod - kesztyűd, kabátod ujja - elnyom valahol. Ha ez kizárható akkor a motort kéne megvizsgálni, tehát nem tudok többet mondani. Nézesd meg. Jó esetben és valószínűleg csak hozzá kell szoknod :)
2018. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) akkor fogok igyekezni megszokni... :D
2018. nov. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!