Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tömbház mellett lévő parkolóba...

Tömbház mellett lévő parkolóban a lakók ingyen parkolhatnak?

Figyelt kérdés
Mármint annak ellenére, hogy a parkoló fizetős.. Mert milyen lenne már, ha az ott lakóknak minden nap jegyet kellene venniük..vagy ez hogy van?

2018. okt. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy autó ingyen parkol, ha történetesen kettő vagy annál több autójuk van, mert mer máshol dolgozni ahová ritkán vagy hosszas úton megy a tömegközlekedés akkor választhat vagy vesz több tízezerért parkoló bérletet vagy megoldja. Milyen lenne már, hogy van több autója és mástól vesz el a helyet ha ingyen parkolna. Én is így jártam 3 autónk van, mindenki a szélrózsa másik irányába dolgozik, én zsákfaluba ahová ha busz megy feljegyzik, ki kell fizetnem éves szintem a Swiftem árának felét csak azért, hogy parkolhassak. Amikor megkérdeztem, hogy ez mennyire normális, mármint, hogy így sarcolnak a válasz az volt politikus csávótól, hogy 18 éves korában az ember egyetemre megy és nem otthon parkol :D. Külföldön is ez van, mondta, mondjuk azt nem tette hozzá, hogy ott is annyi (ausztriába pl.) a parkoló bérlet mint itt, csak ott azt hiszem jobbak a fizetések annak ellenére, hogy Bécs egy gettó ami a második legélhetőbb város Európába. :D
2018. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2000 Ft/ év az éves parkolóbérlet, lakásonként 1 autóra, ez csak arra a területre érvényes.

Ha több autó van, akkor arra az éves városi bérletet kell megvenni, az viszont a város összes parkolójára érvényes. Ennek teljes ára 100 ezer körül van, de helyi kedvezményes kártyával 20.000 Ft körüli összeg.


Négy tízemeletes ház tartozik ide.

2 évvel ezelőttig ingyenes volt, azóta május 15 - szeptember 15 között fizetős a külsős autóknak.

2018. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 3100/év autónként a lakossági bérlet és 2 autóra lehet kiváltani lakásonként.
2018. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kgnémet! Melyik városban laksz? Ha nem akarod elmondani akkor legalább a polgi színét osszad meg vélem. (Fideszes,szoci,jobbikos,független) köszcsi. :)
2018. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Narancs. Egyébként ez a rendszer van már kb. 10-12 éve, csak az ár drágult.
2018. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hol tudom ezt elintézni? Városháza esetleg? (Egyébként Pécsről van szó)
2018. okt. 16. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!