Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Há szétkaptam a motrot, oszt...

Há szétkaptam a motrot, oszt nemtom összerakni. Pedig régen a zsigulit én generáloztam. Most vegyek bele másikat, vagy keressek egy szakit? Audi A3-as benzines 1.6-os.

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy szerelőt, menthető-e.
2018. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért rakják össze kb? Mennyi lenne egy másik motor?
2018. okt. 18. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a jelenlegi formában lehetetlen válaszolni. Nem tudjuk, mennyire van szétszedve, mi baja van; kérdezz meg egy szerelőt (vagy többet és hasonlítsd össze az árakat). Nézd meg neten, mennyibe kerül egy új motor és kérdezz meg szerelőket, mennyiért raknák bele, vagy kérdezd meg a motor árát is a szerelőktől. (Nem is tudjuk, mikori Audi A3-as, valószínű, hogy egy 2017-es és egy 2007-es egészen más kategória minden szempontból.)
2018. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaoúfogáson 50 ezerét is találsz, kérdés mire mész vele. Mondjuk pont 50ért találtam is, tuti fent van még, neked néztem meg.

[link]

2018. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, csak én érzem úgy, hogy nagyon kamu-szagú ez a kérdés? Túl jó a helyesírásod ekkora paraszt stílushoz.

Szerintem erre legközelebb figyelj! :-)

2018. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Több mint valószínű, hogy kamu, túltolta a zsigulis résszel is, de azért normálisan válaszoltam, hátha valaki pl. Google-ből téved ide, lássa, hogy ez egy normális közösség és hogy mi lenne a helyes ilyen totálisan őrült helyzetben.)
2018. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, a kérdés ennek a kérdésnek a paródiája: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__94..
2018. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!