Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni,...

Autót szeretnék vásárolni, lehetőleg újat,1.2 millióba beszámítják a mostanit, még kettő millio Ft-om lenne rá. Milyen autók vannak ennyi pénzért? Új vagy használt keveset futott

Figyelt kérdés

Dacia Logant néztem. Ugyan az kinezetre mint a fluence, 301, C-Elysée.


0.9 tce, s 3,2millioért minden hozzá járó extra benne vam az articba


2018. okt. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért szerintem már tudsz venni új Swiftet is.

Körbenéznék az 1 éves, garanciális használatautók, max. 10-15.000km-t futottak között is, így kicsit nagyobb a választási lehetőséged.

(találatok között: Clio Grandtour, Corsa E, Baleno, Fiesta, Sandero, stb.)

2018. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Az új autó a legjobb autó, mondta Ford, a báig érvényes bölcsességet.


Bármilyen használt autótól is jobb egy új Dacia. Garancia, és nincs telefingva a vezetőülés.

2018. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha lépcsőshátút akarsz, racionális választás a Logan. Még a Ladákat megnézheted, de én azokban kevésbé bízom.
2018. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

En ennyi penzbol egy 3-4 eves Cee’d-et vennek

Vagy I30-at :)

2018. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3,2 misiért már a Dacia Sandero-t is megveheted a legmagasabb Stepway felszereltséggel. Én pont ma ültem be egy Logan-be a márkakereskedésben és egyébként az is tök frankó verda. Kifejezetten vagàny kívülről-belülről. Jó nagy hely van a lábaknak és frankón ki lehet látni mindenhol. Ma hoztam ki egy Dacia Duster Prestige 1.6 benzinest, az is nagyon király, csak ajánlani tudom (legalacsonyabb felszereltséggel 3,2 misitől indul)
2018. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi pénzért elfelejteném az új autót.
2018. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Aszongya valamelyik, hogy bármilyen használt autónál jobb egy új dácsija. Taníts még, mester.

Vegyél egy Tipot, tök jók, vagy egy pár éves japán, koreait.

2018. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7: de meg is indokolta, hogy miért: garanciális és más még nem fingta tele az ülést :D
2018. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzért használt Octaviát vettem márkakereskedésből, garanciával, újkori árának kb feléért.
2018. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dustert nincs értelme 4milla alatt kihozni. Ha nem akarsz felvenni hitelt egy hollandból behozott hyundai i30at vagy kia ceedet vennék a helyedben. Én azt csináltam, hogy 2milla hitel és vettem egy kis ceed kombit szalonból 4.7ért. nem bántam meg. De tudok most egy 4éves full extrásat 10ezer km futottat. 4.2ért ezt hamar el fogják vinni.
2018. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!