Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferdehátú autó 1,2m ft-ért?

Ferdehátú autó 1,2m ft-ért?

Figyelt kérdés
Városban használnám, a későbbiekben munkába járáshoz napi(100km~). Mi ajánlott ebben a kategóriában?
2018. okt. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ennyiért van sok lehetőség.

Mégis egy preztízs nélküli autót mondanék, ami nem más, mint a Dacia.


Bagóért fenntartható, gond nincs vele, gyakori a keveset futott példány

2018. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ennyiert egy 1.6-os 10 eves benzines kia ceedet vettem 120 ezer kmel.

Csak ajanlani tudom a koreai autokat

2018. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiat Grande Punto. Teljesen korrekt, megbízható kis autó. Sportos, fiatalos, városi használatra tökéletes. Ennyiért már kapsz 10 évesnél fiatalabbat is, kevés km-el, 1.4-es motorral, rendezett szervíz előélettel.


Ha nagyobb autóban gondolkodsz, akkor ajánlanám még a Fiat Bravot is, bár 1,2-ért az ott még csak a kínálat alja. Viszont ha gyűjtenél, még hozzá 1-200 ezret, akkor az még jobb lenne, olyan szempontból, hogy nagyobb, tágasabb, erősebb motorral szereltek, hosszabb útra is használhatóak.


Tudom miről beszélek, mert sokadik Fiat tulajdonos vagyok, és jelenleg is Bravom van. De korábban meg Grandem volt, és azzal sem volt semmi baj.

2018. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 6-sebességes Fiat Grande Puntokat kerüld el, váltóhibásak. Várom már mikor szakad szét az enyém. :D
2018. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!