Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi szakik, hol tudom megnézn...

Audi szakik, hol tudom megnézni, a fogyasztasát egy 2013 A4-nek?

Figyelt kérdés

Adott egy 2013/10 hó A4-es, ami nem multikormányos. A kijelző alatt egy “set” és egy ” 0.0” gomb van. Egyszerűen nem találom, hogy hol tudom megnézni mennyit fogyaszt. Az időt látom, a Radio adás nevet, hány km-t tudok megtenni, és hogy mennyi km van benne. Kizártnak tartom hogy ne tudjam megnézni, pedig sokat nyomogattam.


Köszi a válaszokat!



2018. okt. 20. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ablaktörlő kapcsolókar végén van 2 gomb. Azzal tudod léptetni a menüt.
2018. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ott gomb. Ezért fura nekem is
2018. okt. 20. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor azt az autót megmókolták. Vagy multikormányról, vagy az ablaktörlő kapcsolókarról vezéreled az óracsoport kijelzőjét.

Általában a törött autóknál csinálják azt, hogy az eldurrant légzsák helyére egy fapados kormányt szerelnek fel, mert olcsobb mintha új légzsákot rendelnének. Így a régi multikormányt is el lehet adni. Ez plusz bevétel. Valszeg a tieddel is ezt csinalták.

2018. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!