Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van B kat jogosítványom...

Feketeruhasember kérdése:

Ha van B kat jogosítványom ami érvényes 2022 ig akkor a frissen megszerzett A kat. Jogosítvány igénylésekor nem kérnek tőlem orvosi alkalmasságit igaz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kérnek, akkor nem az igényléskor kérnek, hanem a KRESZ tanfolyam előtt. De nem kérnek, az egyes típusú alkalmasság jó motorra is.
2018. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

minden kategóriáról kell dokumentált orvos alkalmasság..


baleset esetén a szakértő egyből azt keresi..ha nincs, mert úgyis jó a friss B kat, akkor már baj van.

2018. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy jó csak maga az alkalmassági vizsgálat nincsen meg amit a háziorvos csinált nekem. És öcsém azt mondta tőle kérték az okmányirodában...


De tőlem miért kérnék hisz a b kat jogosítványom még érvényes, akkor csak ugyanaddig jó a friss jogsi is nem?

2018. okt. 23. 11:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes valamit nem ért...nem a b jogsim friss hanem az A kat.
2018. okt. 23. 11:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Kresz vizsgánál sem kértek tőlem csak a b kat jogosítványom kellett bemutatni.
2018. okt. 23. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A jogsidban látható, meddig érvényes az orvosid. Szerintem nincs szükség más papírra.
2018. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is egyértelmű csak nem akarom hogy ezen problémázzanak főleg ha a jogsi szerzéskor nem kérte senki..
2018. okt. 23. 12:15
 8/8 dirtboy ***** válasza:
Valóban nem kell, én idén csináltam,ha most megcsináltatod akkor addig lesz érvényes mint a B kategóriád.
2018. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!