Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskola váltás és felhábor...

Autósiskola váltás és felháborodás?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a mostani autós sulimba, és mindenképp váltani szeretnék, mert csak ígérgetnek és nem történik semmi érdemleges, elmélettel meg vagyok már csak gyakorlat hiányzik, és be kellett előre fizetni... Erre meg nem kapok érte semmi 1 alkalom volt eddig a vezetés, azóta meg eltelt kb 3 hónap és se kép se hang, továbbá még arra sem hajlandóak, hogy felvegyék azt a k**va telefont, vagy egyáltalán személyesen adnának valami érdemi választ, csak menekülnek a saját maguk elöl, és még a papírjaimat is több hét mire állítólagosan elintézik, jobb esetbe meg 3 munka napon belül ki kéne adniuk + a gyakorlati képzés árát vissza, mert ez a szolgáltatás egy nagy nulla volt... Ti miket lépnétek, hogy komoly legyen pl fogyasztó védelem meg társai...? Ha már a személyes asztalborítás semmi nem ér...

2018. okt. 24. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de lefáradtam idegileg ettől az ügytől...
2018. okt. 24. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Csigavér?
2018. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már nehéz, pláne, ha náluk van a pénzed.

Nekem volt egy megbeszélt iskola váltásom a KRESZ vizsga után, igaz a papirokat nekem kellett átvinni, de nem volt gond.

A gyakorlati órákat meg az oktatónak fizettem részletekben, még arra is volt példa, hogy nlhány órát utólag.

Ezzel együtt azt kénytelen elfogadni a tanuló, hogy esetenként várni kell, nem csak őt tanítják, és az oktatók ideje is véges.

Egy rosszul választott iskolától nehéz megszabadulni, sokszor még a szerződésbe is beírják, hogy az iskola váltás nem ingyenes.

Ugyanakkor kötelesek elengedni a tanulót, ha az menni akar, természetesen csak az anyagiak rendeuése után.

Lehet panaszt tenni a NKH-nál, vagy a fogyasztó védelemnél, de azzal is az idő megy, legjobb már az iskola választás előtt tájékozódni, nem eljinni a reklám szövegeket.

2018. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha én lennék a helyedben, akkor nem telefonálnék, mert azt pont leszarják mindenhol. Be kell ballagni az iskolába, kulturáltan előadni a titkárnak kogy ki is vagy, és mit szeretnél...aztán lesz valami.

Telefonon nem látod a testbeszédet, ami döntő arra nézve, mit is lépsz.


Lehet, hogy egy olcsó iskolába fizettél? mert akkor ott tumultus van, és az jut előrébb, aki okosba olajozza a szerkezetet.

próbáld ki.

2018. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy most így felhevülve lehet utálni fogsz, de szerintem fogadd el, és próbáld ezt az időt kellemesebben tölteni.

Anno nekem is egy s.gg.fj volt az oktatóm, egy ilyen újfiú, aki pökhendi volt, kiabált mint az állat, és be is csapott pénzzel.

Vizsga előtt egy hónappal derült, ki megtehettem volna, hogy olyan cirkuszt csapok , hogy az Édes Élet személyes ajánlattal keresett volna fel.

De nem tettem, ugyanis az életben sokszor kell tűrni. :)

2018. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikeresen sikerült letárgyalni végül a dolgokat és átjelentkeztem máshová, nem fogok olyan helyen tétlenül ülni, ahol nem kapok cserébe semmit, nem is az oktatókkal volt a baj, mert rendesek voltak, hanem az ügyintézés alapból egy borzalom volt, úgy meg nem lehet haladni, főleg ha nem szorítanak időpontot az embernek... Így most egy színvonalasabb suliban vagyok, amiről az első benyomás már megnyugtató volt meg barátságos, és mellesleg az oktatómmal fogom egyeztetni az időpontokat amint hív, nem az ügyintézőkön keresztül, meg stb.
2018. okt. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!