Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamarosan lerakom az A2-es...

Hamarosan lerakom az A2-es jogosítványt. Milyen motort ajánlatok hozzá?

Figyelt kérdés

Nekem egyébként a 125 ös kéteütemű cross, endurók jönnek be. pörgősebbnek érzem, mint mondjuk egy Suzuki gs 500 as. meg a GS-nek az alakja is elég fura. nem jön be annyira.

Szerintetek?



2018. okt. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret rá? Kéne tudni, hogy legyen értelme motort ajánlani.
2018. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha ilyen enduró kategóriában gondolkozol akkor 1 milió alatt csak a 2000 előtti mocik vannak. Ezek közül ajánlom a suzuki dr 650 et (nézz utána hogy mekkora a teljesítmény mert nem tudom pontosra), van még a bmw f650 is amik olcsók de bitang jó mocik. Ajánlom még a ktm márkát azok közül vannak iszonyat jó cross-enduró mocik is. Ha van egy nagyobb összeged rá ajánlom a honda cb 500 f (naked kategória) mocit, nekem is ez van. A sima cb 500 azok régebbiek de elég olcsón tudsz szerezni egyet, viszont a cb 500 f 2013 as évjárattól kezdődik, az áruk pedi 1,3 milióról indul. Ha sport moci, akkor honda cbr 500 egy jó motor. Ha a gyorsulás neked lényeg ebbe a kategóriába ne válasz choppert. Ha írsz egy max keretet tudok több típust mondani.
2018. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, van még a kawasaki kle 500, ezek nem olyan öreg mocik, sőt. Nekem nagyon tetszenek. De ajánlom hogy ne másokra hallgass kinézetben hanem magadra. Viszont nézz utána neten mit írnak róluk. (szervíz igény, fogyasztás, stb..)
2018. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húú, jókat ajánlgattál, viszont én kb 400 eft ot szánnék rá. Jöhet régebbi is. A szerelés nem gond. :D
2018. okt. 25. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez esetben bmw-t ajánlom. Persze nem túl szép a kinézete de ezt rád bízom. Esetleg egy suzuki dr 650 et ki tudsz fogni 400-500 között. Ktm márkát nagyon ajánlom, nézz szét ott is. (az árukkal nem nagyon vagyok most képbe)
2018. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én motoromat tudom ajánlani. Yamaha XT 500 Z Tenere. Enduro, szép, erős, megbízható, éééés eladó!
2018. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!