Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyáron mitől indul nehezen és...

Nyáron mitől indul nehezen és rossz az alapjárat míg hideg a motor?

Figyelt kérdés

Van egy 2001es vw polo classic 6kv2 1.6 100le benzines autom, es nyaron sokszor be se indul elsőre, és hidegen le is fullad a motor sokszor uresen, konnyeden, valamint néha néha rángat, olyankor durrani is szokott a kipufogo, aztan amikor a motor uzemi homersekleten van, mar minden okes lesz.

Most hogy jonnek a hidegek, a reggeli "hidegebb" indítás is elsore megvan, valamint az alapjarat is jobb.

Mitol lehet, hol erdemes keresgelni?



2018. okt. 31. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs,hogy mi baja is lehet,tehát nem értesz hozzá. Ha valaki leír egy csomó esetleges problémát (igen,tippelni lehet sok mindenre) akkor youtube videók alapján majd neki állsz??

Vidd el szerelőhöz és megtudod mi a baja és mennyiből lehetne orvosolni!

2018. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemmondtam hogy fogalmam nincs, csak ami volt azt szerintem kizartam, szerelo aztmondta nemtalat semmit, motorvezerlo ujra lett tanítva, hiba kod sincs benne, a dugulas meg nem magyarazna azt hogy hidegbe miert indul jobban mint nyaron. Valamiert nyaron mintha elromlana a keverekkepzes. Ötleteket kerek nem okoskodast.
2018. okt. 31. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Húzd le a vízhőmérséklet jeladót és úgy próbáld! Ha beindul akkor irány vissza a szerelőhöz és cserélje ki!
2018. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!