Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlanátok?...

Első autónak mit ajánlanátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

300-450e Ft-os árkategóriájú használt autóban gondolkozunk. Tetszenek a Swift-ekből a 16V, de hasonlóan jó, megbízható, olcsón fenntartható autókra lennék még kíváncsi. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


17/F/autószerelő tanuló



2018. okt. 31. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha nem rohad, akkor tökéletes lesz.
2018. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat, amin tudsz gyakorolni. Szétszeded, és összerakod.
2018. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A swift tökéletes választás. Én is sokáig nézegetem őket, igaz én a végén egy Skoda Feliciát vettem. Ugyanúgy faék egyszerű a technika
2018. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mazda 323F BA
2018. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2018. nov. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami neked tetszik. Első autónak ne hagyd magad bármire rádumálni ami nem tetszik.

Swift is jó, de én tuti valami menőbbet néznék. Lehet jó autókat kapni annyiból vagy kicsit többől. Hyundai Coupé, Celica, E36, Astra, Focus, Lancer, A4, 323F. Simán kijönnek ennyiből. Az meg hogy mire mennyit kell költeni sztereotípiák alapján hülyeség. Minden autóra költeni kell. Az meg hogy sokat vagy keveset az ilyen idős korban nem a márkától függ hanem hogy mennyire maradt egyben a 10-20 év alatt. Vannak lerúgott és egyben tartott darabok minden szériából. Magát a konkrét autót nézd át, ne csak a márkajelzést az elején.

2018. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!