Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia GPR 50 es vázba,...

Asdel23 kérdése:

Aprillia GPR 50 es vázba, Yamaha Tzr 125, - ös blokkot teni? , powerel mindenel együtt, Lánc egyoldalon van, szoval elvileg minden müködne, Tuning szakértők véleményét várom erősiteni kéne a segédvázat ilyesmiket meghalgatok szívesen

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem jó a gyári?A rákért kell kókányolni.Ha nagyobb telljesítményt szeretnél vegyél "igazi" motort,ne a kávédarálókat fúrogassuk pls..
2018. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Miért nem veszel egy olyan motort aminek gyárilag az a motorja.... Nem is értem minek kell átrakni, egyszerűbb lenne a saját vázába bele rakni. De mindegy is. Ha mégis megvan és mindenáron bele raknád, az én mocimon megvannak azok a pontok ahol van a vázból kijövő motor tartók aminél össze lehet illeszteni, csavarni. Remélem érthetően írtam le, ha valami nem okés írj üzenetbe. De mondom, a legegyszerűbb ha a saját vázába rakod.
2018. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves axialmeno elég hülyeséget írtál mit furnák rajta? Komplett blok cseréről van szó
2018. nov. 2. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lepetélek.
2018. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!