Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multimédiás autórádiót megéri...

Multimédiás autórádiót megéri a Wish-ről rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném egy kicsit feldobni az autómat. A gyári 2 din nagyságú rádiót kivenni, és a helyére egy USB-AUX-CD lejátszásra képes, Bluetooth-os, Navigációval ellátott, tolatókamera bemenetű multimédiás autórádiót tenni.

Nézegettem sok magyar oldalon, mindenhol kb. 115-140 ezer Ft közt vannak, viszont a wish-en megnézve ugyanilyen felszereltséggel 40 ezer Ft körül találtam. Ugyan kicsit sok a szállítási idő, de akkor sem értem ezt.. Van amit érdemes onnan rendelni, viszont van amit nem. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, véleménye?

Autóhoz különféle kütyüket rendeltem már onnan, azok nekem bejöttek, viszont ez kicsit furcsának tűnik, hogy a magyar ár harmadáért ugyanazt megkapnám? Szerintetek érdemes lenne ezt megrendelni? Mert 40 ezer Ft nem pénz érte, viszont ha 2 hét múlva megadja magát, akkor inkább nem kockáztatok.



2018. nov. 1. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván a harmad ár nem csak az olcsóbb értékesítési csatornát takarja. Úgy érdemes csinálni, hogy pontos típust kinézel szakfórumok, hozzáértők véleménye alapján és tök ugyanazt a típust próbálod megkeresni aliexpress, wish, amazon, ebay stb kínálatban. Mindenféle noname izét nem érdemes megvenni
2018. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!