Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lenne beszereléssel...

Mennyi lenne beszereléssel együtt egy tolatóradar/kamera?

Figyelt kérdés

Az autó egy Nissan Almera (1.5) sedan 2005-6os kiadás.


Arra lennék kíváncsi, hogy a beszereléssel együtt mennyibe kerülne egy sima tolatóradar? (ami csak hangjelzést ad tolatásnál)


Valamint arra, hogy beszereléssel együtt mennyi egy tolatókamerás (tehát kijelzővel együtt) rendszer?



2018. nov. 3. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ebayen vettem 5ezerért kamerát hozzá tartozó visszapillantóba integrált lcdvel


kb 2 óra alatt szereltem be magamnak, de szerintem 10-15 ért bedobja neked a szerelőd

2018. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendszám táblás kamerát néztem, ahhoz nem kellett volna össze vissza vagdalni mindent mint egy radarhoz. meg jobb is mint egy radar.

Végül nem lett megcsinálva,mert lezúzták az autómat, az új meg kamerás lett

2018. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző autómnál nem volt gyárilag kamera, csak radar. Gondolkoztam kamerán, de letettem róla. A beltérben lengedező utólagos dolgoktól idegenkedem. És mivel az autóban volt egy 6,5"-os színes kijelző a középkonzolon, arra szerettem volna kirakni a kamera képét. Meg is lehetett volna oldani. Viszont kell hozzá egy interfész, amivel tud a kijelző külső videójelet is megjeleníteni. + kábelezés + egy jó minőségű kamera egy 100-esba benne lett volna. Mondjuk ez bő 5 éve volt, akkor még nem volt ennyi olcsó kínai autó kütyü. Nyilván ez egy szélsőség. Ha Kínából rendelsz olcsó cuccokat és magadnak rakod be, akkor jóval olcsóbban megúszható a történet.
2018. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!