Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Mennyi lenne beszereléssel együtt egy tolatóradar/kamera?

Az autó egy Nissan Almera (1.5) sedan 2005-6os kiadás.

Arra lennék kíváncsi, hogy a beszereléssel együtt mennyibe kerülne egy sima tolatóradar? (ami csak hangjelzést ad tolatásnál)

Valamint arra, hogy beszereléssel együtt mennyi egy tolatókamerás (tehát kijelzővel együtt) rendszer?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tolatóradar, tolatókamera

2018. nov. 3. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok

ebayen vettem 5ezerért kamerát hozzá tartozó visszapillantóba integrált lcdvel

kb 2 óra alatt szereltem be magamnak, de szerintem 10-15 ért bedobja neked a szerelőd

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 3. 12:46 Privát üzenet

rendszám táblás kamerát néztem, ahhoz nem kellett volna össze vissza vagdalni mindent mint egy radarhoz. meg jobb is mint egy radar.

Végül nem lett megcsinálva,mert lezúzták az autómat, az új meg kamerás lett

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 3. 12:59 Privát üzenet
Az előző autómnál nem volt gyárilag kamera, csak radar. Gondolkoztam kamerán, de letettem róla. A beltérben lengedező utólagos dolgoktól idegenkedem. És mivel az autóban volt egy 6,5"-os színes kijelző a középkonzolon, arra szerettem volna kirakni a kamera képét. Meg is lehetett volna oldani. Viszont kell hozzá egy interfész, amivel tud a kijelző külső videójelet is megjeleníteni. + kábelezés + egy jó minőségű kamera egy 100-esba benne lett volna. Mondjuk ez bő 5 éve volt, akkor még nem volt ennyi olcsó kínai autó kütyü. Nyilván ez egy szélsőség. Ha Kínából rendelsz olcsó cuccokat és magadnak rakod be, akkor jóval olcsóbban megúszható a történet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 3. 17:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aprillia GPR 50 es vázba, Yamaha Tzr 125, - ös blokkot teni? , powerel mindenel együtt, Lánc egyoldalon van, szoval elvileg minden müködne, Tuning szakértők véleményét várom...
Melyek a létező legnagyobb autók amiket B-vel még lehet vezetni? Személyautó is érdekel, furgon is busz is. Ezek külön kategóriák. És érdekel ugyanez BE-ben is. Utóbbi úgy tudom...
Kipufogó leömlő esetében, ha a 4 cső nem rögtön egybe torkollik bele, hanem először a 2-2 együtt dolgozó henger csöve fut egybe, majd a kettő végződik egy csőben, az pontosan...
Üdv. Autóból kilehet szerelni a klímát, kompresszorral mindennel együtt különösebb rongálás nélkül? Valaki csinált hasonlót?
B kategóriás jogosítvány mindennel együtt kijön 200-ból vagy több?
Ismertek olyan motoros boltot ahol tudok vásárolni NZI Combi 2 Duo motoros sisakot, felpróbálással együtt?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!