Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómatrica hogy lesz tartós?

Autómatrica hogy lesz tartós?

Figyelt kérdés

A szabályokat ismerem, mekkora lehet, stb. Korábban volt már matrica a hátsó ablakon, de télen a havas-esős időben nagyon hamar tönkrement.

Ez normális? Vagy rossz minőséget foghattam ki?

Hogy érdemes ilyesmit használni, ha azt akarom, hogy tartós legyen?



2018. nov. 5. 15:41
 1/3 imnard ***** válasza:
Először is csak akkor fóliázhatod a hátsó ablakokat hivatalosan, ha az teherautó. Tehetsz rá kívülről perforált (lyukacsos) ablakfóliát, ezek élettartama 1-2 év, vagy mehet telibe is, színes is, de nagy a választék a fóliákból. Fontos, hogy a szélei rendesen le legyenek tapadva, ez nagyban befolyásolja meddig bírja. Belülről csakis ablakfóliázóhoz érdemes menni. Keress meg egy autófóliázót, vagy egy reklámdekoros műhelyt, de az elsőnél nagyobb esélyed van, hogy rendes munkát kapsz, mert a dekorosok elég változó minőségben dolgoznak.kell hozzá némi gyakorlat, hogy szépen meg lehessen csinálni.
2018. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nagyot szeretnék, kicsit. Mint mondjuk, nem is tudom, ezek a "baba a kocsiban" matricák, csak más szöveggel.
2018. nov. 6. 20:51
 3/3 veterán vas ***** válasza:

Nem tudom milyen lehetett az előzőekkel a tapasztalatod, de egy átlagos vastagságú/minőségű matrica 2-3 évig jól tartja magát.


Tisztítsd meg a felületet, permetezz rá egy kis vizet, aztán a matricát húzd le a hordozópapírról és tedd a kívánt helyre.

Igazítsd el, és egy kis tompa szélű műanyag spatulával -középről kifelé- tologasd ki a nedvességet alóla.

(annak idején egy rövidke vonalzódarabot használtam ilyesmire) Ezzel a technikával kb. A4-es méretig, könnyen és gyűrődés mentesen lehet matricázni.

2018. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!