Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár nap múlva KRESZ vizsgát...

Pár nap múlva KRESZ vizsgát teszek, és nagyon izgulok. Elvileg tudom, hogy nem nehéz, de mégis félek kicsit. Ennyi felkészülés elég lesz?

Figyelt kérdés
E-titánon tanultam,2 hét alatt mentem rajta végig.Azóta (20 napja) minden nap legalább 3-szor csinálom meg a próbavizsgát.Az első 2-3 napban volt hogy néhány ponttal ugyan,de 65 alatt maradtam,viszont azóta mindig felette sikerül,sőt sokszor max pontra.Szerintetek így át fogok menni,eleget készültem?Nagyon régóta szeretnék jogsit,és jó lenne elsőre átmenni.
2018. nov. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem.

Pár nap múlva eldől.

2018. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Figyelj, én a nyáron vizsgáztam ha tényleg sokszor sikerül max pontra akkor a vizsgán sem lesz semmi baj. Sok sikert!
2018. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 3 pontosakkal nincs gondod, akkor lehet sikerül.
2018. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!