Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Pár nap múlva KRESZ vizsgát teszek, és nagyon izgulok. Elvileg tudom, hogy nem nehéz, de mégis félek kicsit. Ennyi felkészülés elég lesz?

E-titánon tanultam,2 hét alatt mentem rajta végig.Azóta (20 napja) minden nap legalább 3-szor csinálom meg a próbavizsgát.Az első 2-3 napban volt hogy néhány ponttal ugyan,de 65 alatt maradtam,viszont azóta mindig felette sikerül,sőt sokszor max pontra.Szerintetek így át fogok menni,eleget készültem?Nagyon régóta szeretnék jogsit,és jó lenne elsőre átmenni.

nov. 8. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok

Vagy igen, vagy nem.

Pár nap múlva eldől.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 8. 21:59 Privát üzenet
Figyelj, én a nyáron vizsgáztam ha tényleg sokszor sikerül max pontra akkor a vizsgán sem lesz semmi baj. Sok sikert!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/3Időpont nov. 8. 22:07 Privát üzenet
Ha a 3 pontosakkal nincs gondod, akkor lehet sikerül.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 8. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek milyen felkészülés vált be a KRESZ vizsgához?
Melyik programmal biztos a felkeszüles a KRESZ vizsgara?
Hogy zajlik a B-s jogsinál a kresz-re és az elsősegélyre való felkészülés és a vizsga?
KRESZ Vizsga, felkészülés?
Hamarosan jelentkezem B jogsira, megfelelő felkészülés?
Mit jelent ez a jelzőlámpa?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!