Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásárolni szeretnék egy BMV...

Belanusi kérdése:

Vásárolni szeretnék egy BMV 530-at! Persze minél fiatalabbat! Mennyire szervíz ígényesek, problémásak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3000-res BMW dízelek teljesen jók, nincs velük probléma. Egyedül a vezérműláncra érdemes odafigyelni, bár ez is inkább a 2000-res dízelek jellemző problémája.
2018. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benzinest vagy dízelt? :D
2018. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Évjárat függvényében persze ez változik.

2018. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehetőleg benzinest vennék
2018. nov. 11. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
18-20liter? Látom te is még csak a parkolóban láttál BMW-t. Ennyit egy M5 eszik, ha M ként használod.
2018. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hova lett a hozzászólásom?

Ha azt hiszed az M- eszik ennyit, akkor nagyon el vagy tévedve.

Nekem volt ilyen, ellentétben veled. Mert h lett vna valaha is ilyened, nem kérdőjeleznéd meg, amit írtam. A 18-20L alsó hangon meg van.

Nem véletlen dieselt vesz az emberek nagyobb része ekkora ccm- el.

Az is betolja a 10L minden kérdezés nélkül.

Alkatrészek, mint mondtam pedig szintén egekben vannak, hacsak nem utángyártott vackokat veszel. De azok sem olcsók.

2018. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!