Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szombathelyen kellet hagynom...

Szombathelyen kellet hagynom az autót egesznapra egy fizetos helyen. (08:00-18:00) szerintem 100 forint óránként. De nem tudtam befizetni a díjat mert nagyon siettem es elfelejtettem. Ha megbuntetnek akkor mennyi lesz a büntetés?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az húzós lesz, hogy pontosan azt nem tudom.
2018. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb 8000ft vagy 30000ft? Korubelul mennyi lesz
2018. nov. 16. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem legutóbb a teljes napi díj 2xese volt


tehát ha szerencséd van, 2000Ft

2018. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
regisztrálj be a nemzeti mobilfizetés app-ba. online kártyás fizetéssel feltöltöd az egyenleget, az országban kb minden városi parkolást tudsz vele fizetni. tepefonról indítod és leállítod, nem kell aprót keresgélni
2018. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


"Mire számíthatnak a jogosulatlanul parkoló polgárok?

A parkoló ellenőrök folyamatosan ellenőrzik a járműveket, és a jogosulatlanul parkoló autókra pótdíjfizetési felszólítást helyeznek el. Aki nem tartja be a parkolási rend szabályait, annak egy órai várakozási díjat és pótdíjat kell fizetnie. A pótdíj összege a pótdíj kiszabásának napját követő 15 napon belüli befizetés esetén, az adott napon belül, az adott díjövezetre vonatkozó díjköteles időszakra és további kétórai várakozásra számított várakozási díj, 15 napon túli befizetés esetén az egy órai várakozási díj negyvenszerese. A pótdíjat a helyszínen a parkoló-ellenőrnek nyugta ellenében készpénzben, későbbi fizetés esetén pedig csekken, vagy az Ügyfélszolgálati Irodában,

készpénzben kell befizetni. "

2018. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer annyira siettem, hogy parkolni is elfelejtettem és kocsival mentem be az irodába.
2018. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Folytatom, én úgy jártam hogy parkolni akartam és kiderült nincs is autóm!
2018. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az semmi, nálam olyan is volt, hogy a parkban sétálgattam és nem volt autóm!
2018. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!