Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott gázszetet szertnék...

Bontott gázszetet szertnék berakatni egy régi 1998-as suzuki swiftbe, kérdésem az hogy működik a menete, és mennyi kötséggel számoljak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jó ötlet,hacsak nem autózol éjjel nappal.

Ugyanis nagyon lassan térül meg,mert sokan csak a gáz literenkénti árát veszik figyelembe,azonban gázból majd kétszer annyit szürcsöl mint benzinből.

Gyilkolja a gyertyát-kivéve ha nem LPG gyertyát raksz bele.

Szóval közel annyit fogsz rááldozni,mint amennyit ér az autód.

2018. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Be kell rakatni arra illetékes műhellyel, szervizzel.

Ott mindenben adnak felvilágositást.

2018. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és addig ne vedd meg amig be nem vizsgáltatod hogy egyáltalán be lehet e szerelni a tiedbe.
2018. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És addig ne vedd meg, amíg nem találsz olyan szerelőt, aki vállalja a bontott szett újbóli felhasználását garanciával. (szerintem nem lesz ilyen)
2018. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, ha meg tudod oldani!

Több, mint 6 éve így járok, szerintem legalább 3-szor behozta az árát. Nagyjából 8 liter fogyaszt, régi típ. Lovato rendszer, nagyon takarékos. Pótkerék gáztartályom van, 32 literes, általában 26-28-30 litereket tankolok, nagyon nagyjából 340-350 km-enként.

Nekem nagyon bejött. :-)

2018. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket válaszokat..
2018. nov. 29. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

30 literrel mész 350 km-t. Tehát gázból cirka 10 litert szippant 100 on,azaz benzinnel elautóznál úgy 6 liter körül.

Annyira nem szenzációs azért ez a dolog,hacsak nem 4000 ccm-es az autód.

Azonban ez a mese kategóriába való.

Enyém is benzin-gázos,matekoztam eleget.Csak benzinnel járok.

2018. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es:

30/3,5=8,5 liter/100 km. Kb. 2 literes többletfogyasztás, 70ezer km-t mentem vele azóta. Lehetne számolgatni, de nem akarlak meggyőzni, tényleg. Nekem bejött, én így járok.

2018. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!