Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VCDS programmal központizár...

VCDS programmal központizár távirányító feltanítható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2001-es faceliftes A6 C5-öm, amihez csak egyetlen egy bicskakulcsom van. Lemerült az elem, és nem tudom feltanítani (mert a vezetőoldali zárbetét rossz, ezért csomagtartón keresztül tudom csak mechanikusan nyitni, zárni) és kíváncsi lennék, hogy ezzel az egy kulccsal (immo stb. pin kódokat nem tudom) feltaníthatom az autóra Vcds-sel? Válaszokat köszönöm, szép napot! :)

2018. nov. 24. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló problémám egy újabb C6-os audival. Egy kulcsom volt, lemerült az elem és nem nyitotta a zárat. Elem cserénél egy hét alatt leszívta újra, pedig nem volt beragadva a nyomógomb.

VCDS-el tudsz központi zár kódot másolni új kulcsra, sőt nélküle is, viszont immot nem. Tehát nyitni tudod az autót, de beindítani nem. A kulcsban külön proci van az immora és külön a zárra.

2018. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak nyitni szeretném távirányítóval, de nem tudom hogy a feltanításához szükséges-e valami kód vcds-nél? Vagy elég a gombokat nyomni közben?

Kódokat nem tudok.

Beindítani betudom, azon nem szeretnék módosítani. :)

2018. nov. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!