Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most,2018-ban melyik a legjobb...

Most,2018-ban melyik a legjobb autósiskola és vezetésoktató Esztergomban?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy oktatót vagy iskolát is váltok a közeljövőben, de nem tudom, kihez érdemes menni. A Dakart annyian szidják, hogy oda semmiképp, Molnárról 50-50%-ban dicsérő és nagyon negatív vélemények vannak.

2018. nov. 28. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Dakar sulit felejtsd el. Én régen náluk tanultam, akkor még nem Dakar volt a neve, de tudom milyen embereik vannak. Az elméleti oktatásuk akkor jó volt, de a gyakorlati nem a legjobb. Persze ott is inkább az volt a probléma hogy normálisan nem lehetett időpontot egyeztetni mert minden oktatót úgy betábláztak hogy volt amikor egy teljes hetem kimaradt amikor a délelőtti oktatásokat délutánra kértem.


A Molnár sulija nem rossz főleg ha Molnár Gábor az oktató, ő nagyon türelmesen áll a dolgokhoz.

De az embereiről sem hallottam panaszt.

Van a Rutin nevű oktatási cégnek is autós iskolája, én mondjuk náluk gépkezelőnek tanultam és megmondom őszintén teljesen megvagyok velük elégedve, mindent elmagyaráztak elméleten és gyakorlaton is, teljesen egyszerűen, olyan szinten hogy azt még egy gyenge elméjű ember is simán megérti. Az autós iskolájukról nem hallottam még rosszat.

2018. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából nincs legjobb. Kinek mi van... Lehet valakinek isten az ami a másiknak meg hulladėk. Szal igėnyeid legyenek. Oktató, autó, fizetės, időtartam kėnyelem(pl ėnnem otttanultam,de mikor vezetni jártam a kapuban vettek fel, tettek le nem kellett elutazni vagy menni sehova) stb stb. Válaszd azt ami neked a legtöbb opcióban megfelel. Ritka az,hogy minden klappoljon.
2018. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!