Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia rx 50 motoromra egy...

Aprillia rx 50 motoromra egy 80 ccm es henger fog kerülni! Mekorának kell lennie a dugatyú és a hengerfej közötti távolságnak?

Figyelt kérdés
Sok videóban látom akik rakják össze a hengert beraknak egy puha fémet a dugó és a hengerfej közé rárugnak egyet és megmérik milyen vastagságu lett.Nem tudom hány mm-től hány mm-ig jó ez az érték egy 80 ccm es hengernél.

2018. dec. 3. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom, de én azt is hallottam, hogy főtengelyt is kell cserélni, illetve marni kell a blokkot.
2018. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha komplett hengerszettet veszel akkor ahhoz adják az új dugót, hengert, a hozzávaló hengerfejet, hengerfejtömítést csapszeget gyűrűket.
2018. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja akkor tudom tudtam hogy egybe van!főtengelyt nem cserélwk csak hajtókart az álítolag igy jobban bîrja
2018. dec. 4. 06:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha viszont 50-70 es rezoval használom az nem tesz rosszat a motornak?
2018. dec. 4. 06:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Valahol 0.5 és 1 mm között, de ez hengermérettől független.
2018. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném hogy főtengely csere nélkül sokáig megy majd a blokk. Azt ugyanis ki kell egyensúlyozni a dugó (+hajtókar, csapszeg, gyűrűk) súlyával. Ez a tudomány nem merül ki a legózásban, kicsit művelődjél ebben a témakörben!
2018. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is fötengelyt akartam rendelni de azt mondták ha kicserélem a hajtokart a gyáriba meg stb akkor sokkal tovább fogja bírni
2018. dec. 4. 17:40
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor a rezoval nem lesz probléma?
2018. dec. 4. 17:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmenne a rezóval, de nem adná le azt a teljesítményt amit mondjuk egy komolyabb rezóval tudna. Egyébként nagyobb karbi is kell hozzá, gyújtás, meg ilyen egyéb dolgok. De én szerintem még a blokkot marni is kell ami nem egyszerű dolog.
2018. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

és lepapíroztatod?


mert anélkül pl. szabálytalanul vezeted (ha nincs motoros jogsid), és biztosítási csalás is a dolog

2018. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!