Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecen és környékén tudtok...

Debrecen és környékén tudtok olyat aki porlasztókat javít fel?

Figyelt kérdés

Adott egy 2006, 2.0 PdTdi, BMR motorkódú Vw Passat B6, Siemens Pd elemekkel.

Lehet ezeket javítani, újítani? Ha igen Debrecen környékén valakit aki ért hozzá?

Megéri egyáltalán? Mert kb. 8hónapot ment nálam az autó, de már azon filózom, hogy odaadom bármennyiért csak vigyék. Csak hogy megszabaduljak a problémától. Mi érné meg jobban?



2018. dec. 4. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez autófüggő. Ha a kocsi egy vödör csavar, mert sz@rtak rá, tuningolták agyba főbe, "kiírták" belőle a DPF-et, az EGR-t és mentek vele szmókendsármkodni akkor abból már sosem lesz rendes autó. Viszont ha volt gazdája, időben megkapta a szervizeket, olajcseréket és vigyáztak rá, nem hajtották hidegen, de hagyták felépülni az olajnyomást, hűtötték a turbo-t, egyszóval úgy és arra használták amire való akkor meg nem lesz vele több gondod. Mondjuk nem tudom mennyi bajod volt vele, vagy mennyit használták előtted és az valós-e de, ha gondod van a PD elemekkel akkor esélyes, hogy nem egy megkímélt fiatal/keveset használt autóról beszélünk.
2018. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tuning, DPF benne. Első tulaj vagyok az országban, kint céges autó volt, órán ugye szép 2xx.xxx számot mutat, de mivel sofőr vagyok, 12 éves autónál tudom, hogy az inkább 3-4el kezdődik.
2018. dec. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!