Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti leváltanátok az ilyen oktatót?

Ti leváltanátok az ilyen oktatót?

Figyelt kérdés
Az oktatási stílusa nem vészes, de az időbeosztással nagyon lazán bánik. Az egy dolog, hogy óra alatt volt hogy taxisofőrt játszottam neki (boltba megy, leáll húsz percet beszélgetni vkivel...). Ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy miután kiadott nekem egy időpontot, ugyanarra az időpontra berakott mást vizsgázni. Még ez sem zavarna, csak minderről ráadásul szólni sem szólt, emiatt feleslegesen vártam rá egy jó adagot. Kicsit már kezdem unni. Ti váltanátok?

2018. dec. 6. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mivel az időddel szórakozik így igen.
2018. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam ez azt jelentette, hogy jól vezetek, nem lesz gond. Ugyanez volt a szitu. megkérdeztem, mikor tanít vezetni? ekkor mondta, hogy szíve szerint vizsgára jelentene. Ja? akkor tegye. és átmentem(jatt nélkül)

Kérdezz rá, vezetsz-e már olyan jól, hogy alig foglalkozik veled. Ha azt mondja igen, akkor dőlj hátra.


akkor van gáz, ha közli, hogy még nem..

2018. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ahelyett, hogy ide írogatsz beszélhetnél vele, aztán a főnökével, ha muszáj. Aztán lehet váltani, ha minden kötél szakad.
2018. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imnard ***** válasza:
100%
workdev! Azért van ez az oldal, hogy irogasson. Vannak itt hasznos tanácsok is
2018. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Ja, csak néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2018. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!