Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten merre találok...

Budapesten merre találok használtautókat?

Figyelt kérdés
Heves felől érkezem eladásra kínált autómmal. Viszont nem tudom hogy merre is mennyek célirányosan. Jó lenne egy nagyobb lerakathoz menni és nem pedig elaprózni. Légyszíves írjatok hogy hová érdemes ellátogatni!

2018. dec. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fővárosi autópiac.
2018. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem teljesen fölösleges 100 km-t menni, hogy találj egy autókereskedés. Sőt, akár ingyen meghirdetheted . számtalan helyen, és otthon árulhatod
2018. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akárhonnan érkezel, a külső kerületekben, az összes út mentén teli van kereskedővel.


Egyébként igaza van előttem valakinek, minek 100 km-t autózni, aztán meg buszozni, vonatozni haza, mikor a legközelebbi kisebb-nagyobb város is teli van kereskedővel, de akár te is eladhatod, ingyen lehet hirdetni számtalan oldalon

2018. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket! Akkor tehat megvitattuk hogy mit nem erdemes csinalni. Ez oke koszonom! Viszont meg kellene legalabb egy nagy Budapesti kereskedes cime.
2018. dec. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!